Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért okoz a láz (nem több...

Miért okoz a láz (nem több mint 38fok) borzalmas Extrasystole-kat?

Figyelt kérdés
Állandóan, megfigyeltem hogy alapbol gyorsabb a pulzus, es az extra elott van egy gyenge de joval ido elotti utes, amit kis szunet kovet, majd egy hatalmas dobbanas. Borzalmasan zavar, van hogy percenkent tobbszor is jon, kombo szeruen tobb is egymas utan. Felek hogy egyszer megall es nekem annyi. :(
2017. febr. 21. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lázas betegség esetén a normális 80-85 pulzus felmegy 120-130-ra is, az extrasystole is gyakori, persze jelezd a háziorvosodnak és ő majd ad beutalót kivizsgálásra ha szükséges, főleg ha láz nélkül is gyakori az ilyen.
2017. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, voltam már kivizsgáláson, de mégis van. Megorobalom csillapitani a lazat, hatha attol ez is merseklodik.
2017. febr. 21. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyedet megnézték? TSH vérvétel érték. Gyakori szívtünetek okoz, szívdobogás érzetet, pulzus gondokat.
2017. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem, mivel a nagyobb testsúly kizárja elvileg.
2017. febr. 21. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem zárhatja ki. A pajzsmirigy pl okoz túlsúlyt ha alulműködik, akár erős túlsúlyt is.

TSH-s háziorvos féle vérvétellel kiderül. Ha 2 fölötti akkor baj van vele.

2017. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!