Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a bajom lehet?

Mi a bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az egesz hetfon kezdodott. Akkor eszleltem az elso panaszokat. (Nem tudom mennyire van jelentosege de elmondom azt is hogy vasarnap a hatamra fekves kozbe raesett az egyik csaladtagom) Szoval kezdott az egesz eros mellkasi fajdalommal, nem szurt, inkabb mintha egy tegla nyomta volna lefelé érzés volt. Aztán fokozatosan jott a nehez legzes ez mar kedd volt. Teljesen szovinkfartus tuneteim voltak. Szedultem, mozgas hatasara ez felerosodott ez a nehezlegzes. De tul fiatal vagyok a szivrohamhoz. Aztan szerdan alig volt mellkasi fajdalmam tudtam lelegezni jobban de nem mult el minden azt hittem minden jo, javulok biztos csak egy kis kohoges,megfazas. Mikor ma(csutortokon) hirtelen napkozbe nehezen kezdtem lelegezni,szedultem, mellkasom fajt. Delutan mar a szivem is el kezdett fajni mely levego vetelnel. Holnap megyek orvoshoz. De igazabol felek hogy valami tortenni fog. Vagy van valami komolyabb bajom. Mire utalnak a jelek? lehet csak a gerincem megzuzodott? vagy ez tudo problema? esetleg szív? 15 eves vagyok es lany

2017. febr. 23. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
es nem vagyok megfazva es nem is kohogok utoljara 3 hete voltam beteg
2017. febr. 23. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:
A szív nem fáj a klasszikus értelemben,főleg nem úgy,hogy a fájdalom mozgásra,légvételre változik. Viszont a mellkasi izmaid sérülhettek,meghúzódhattak akár a "ráeséstől" is és ettől akár lehet nehézlégzésed is.
2017. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!