Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktam néha szédülni a...

Szoktam néha szédülni a vérnyomásom magas szerintetek frontérzékeny lennék? Mert mikor olyan az idő megszoktam érezni adjatok tanácsot 27-éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
szoktam néha szédülni a vérnyomásom magas szerintetek frontérzékeny lennék? mert mikor olyan az idő megszoktam érezni adjatok tanácsot 27-éves fiú vagyok

2017. febr. 27. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a vérnyomásod és mit szedsz rá?
2017. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Sportolj napi szinten, az rendbe teszi a vérnyomásodat.
2017. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet,de az is közrejátszhat benne,hogy a meleg és hidegfrontok hatására megváltozik a vérnyomás. Hidegben emelkedik, melegben csökken és ezeket a változásokat érzed meg. Sajnos a sport nem minden esetben elég. Ilyenkor mérd rendszeresen a vérnyomásodat és ha szükség van rá,akár Be is kell avatkozni gyógyszerrel.
2017. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!