Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség legyőzése, hogy?

Pánikbetegség legyőzése, hogy?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon keveset alszok, és emiatt egyik nap az egyik szemem egy pillanatra így kiakadt vagy nem is tudom.... az iskolaorvos is megmondta és a szüleim is hogy attól volt. De én hajlamos vagyok minden félét beképzelni magamnak, és már ott tartok hogy agydaganat, amikor eszembe van szédülök meg mintha nem tudnék gondolkozni, de közben tudok. nagyon sok ehhez hasonló problémám volt már mind pszichológiai alapon. Hogyan tudnám legyőzni ezt?

2017. febr. 28. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Szia. Sajnos nekem is volt többször pánik rohamom. Egyszer mentő vitt el. Sajnos csak úgy tudod legyőzni, ha tudatosan cselekszel és megbeszéled magaddal, hogy ez csak a hülye pánik amikor bármiféle tünetét elkezded érezni magadon. Nekem egy éve már hogy nem tudott kibontakozni, mert csírájában elfojtottam. Próbáld meg.
2017. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!