Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez panikbetegség vagy valami más?

Ez panikbetegség vagy valami más?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve elég gyakran jelentkeznek nálam ezek a tünetek: gyomorideg, félelem, remegés, erős szívverés,mellkasom fáj és a kezem néha a gyomrom is valamint zsibbadás. Néha átalakulnak ezek rohammá, ilyenkor kapkodom a levegőt, és félek az ájulastol, haláltól. A lábamon és a kezemen kívül nem szoktam izzadni. Voltam a sürgősségin is már volt EKG vizsgálat azt mondták semmi baja nincs a szívemnek, de akkor is ijesztő ez az egész és bizonytalan vagyok ezek ellenére is.

2017. febr. 10. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez annak tűnik.
2017. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tina0222 válasza:
Ugyan ezeket élem át egy éve. Legelsőnek szo szerint lepergett előttem az életem olyan váratlanul ért. Sürgősegin kötöttem ki 200as vérnyomással 160as pulzussal. De en elmentem vele belgyógyászhoz kardiológushoz, igaz meg nem végeztem a vizsgálatokkal de az mar kiderült h szív billentyűt hibám van. Társult hozza a pánik betegseg is de elég hamar megtanultam kezelni a rohamokat ugy érzem. Ha nem hagy nyugodni menj el te is orvoshoz, ha jön a pánik roham meg koncentrálj a legzesre számolj ötig míg be szívod 3 ig tartsd bent es lassan fújod ki lassan ötre.
2017. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!