Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitol lehet? Lehet valami...

Ez mitol lehet? Lehet valami komoly bajom is? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

sziasztok

Egy ideje elegge faradtnak,elnyomottnak,beszugeraltnak erzem magam,mintha sose lenne energiam semmihez. Es furcsa dolgok is vannakamiert aggyodom a legjobban,ez ket dolog tulajdonkeppen. Pl amikor jovok fel az emeletre nagyon elfaradtnak erzem magam,es elesettnek,es a szivemet is "faradtnak"erzem,es gyotsabban dobog,es alig kapok levegot,Ez ugyanigy van amikor iszom pl.vizet,uditot akarmit,(alkoholt nem iszom mar 7honapja)mintha legzesi nehezsegeim lennenek mert ugye nyeles kozben a legzes"szunetel"es nekem nehez visszatartani a levegot ,es nagyon "nyomas alatt"erzem magam,es miutan lenyeltem a vizet pl.legzesi nehezsegeim vannak.

Volt/vagy van valaki hasonlokepp? Aggodnom kene? Milyen orvoshoz kene mennem? Koszonom a valaszokat.


2017. márc. 1. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Asztma? COPD? Családorvos ad beutalót.
2017. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs asztmam,tudtommal nem is volt,szuleimet is felhivtam (persze anyam egybol elkezdett dramatizalni,es a legrosszabbra gondolni)es kerdeztem,anyam mondta nem voltam az de kicsi koromban sem szerettem folyadekot inni,ezert vannak most vese problemaim is.
2017. márc. 1. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg neked van libád, nekem vannak tippjeim, de csak el kéne menned orvoshoz.
2017. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeeinted mi lehet? Illetve milyen orvoshoz kene mennem? Belgyogyaszhoz,pulmonologushoz,kardiologushoz? Vagy mindharomhoz?
2017. márc. 1. 19:45
 5/6 anonim válasza:
Nekem hasonló tüneteim vannak mint neked, nálam szívritmuszavart állapítottak meg. Az hogy veseproblémád van mit takar? Mert nekem krónikus veseelégtelenségem van, és az orvosom szerint az is befolyásolja a szívműködést. Szerintem a kardiológiára kéne időpontot kérned.
2017. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vesemedence gyulladasom van,mindig vissza-visszater,emellett majdnem minden honapban hugyuti fertozeseim vannak,bakterialis.
2017. márc. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!