Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja kidebb megszakitassa...

2 hónapja kidebb megszakitassal nathas vagyok. Mar telhesen megszoktam, napkozben vagyok rosszabbbul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Folyamatos hoemelkedes, kohoged, torokfajas, rossz kozerzet.

Hianyozni nem tudok.


2017. márc. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és kezdj el D vitamint is szedni. A kettőt együtt, nem csak az egyiket. Ide kivizsgálás kell.
2017. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem nátha.
2017. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Suliban nagyon lerontottam miatta, de igazából még behozható bőven.

Nagyon idegesít. Félrebeszélek, nem vagyok önmagam, bealszom, fáradt vagyok. Folyamatosan fáj a torkom, köhögök.

December elején kezdődött, akkor gondoltam kikeveredek belőle, de nem.

A szüleim nagyon idegesek, azt beszélik be, hogy megbolondultam és hasonlók. Bizonygassam, hogy rosszul vagyok? Igazából normális orvost sem találtam eddig, aki komolyan venne és nem adna egy napra igazolást és menjél. Vérvétel sem ártana gondolom, de én nem megyek oda könyörögni az orvosnak.

Már több csomag vitamint magamba tömtem, de nincs eredménye.

2017. márc. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!