Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesegyulladást hogyan kezeljem...

Vesegyulladást hogyan kezeljem ki otthon?

Figyelt kérdés
Fáj és mintha meg lenne nagyobbodva.
2017. márc. 2. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Vesegyulladást csak orvos kezelhet.
2017. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az sajnos nem fog összejönni.

Egyszer kikezeltem már magam sok vízzel, hátha most is sikerül.

2017. márc. 2. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha sok vízzel kikezelted,akkor az nem vesegyulladás volt.
2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamo77db ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene menni. Nem tudok jobbat kitalálni neked.
2017. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az más volt kicsit, mert véreset pisiltem is.

Most az nincs, csak a vesém fáj. Amúgy az mennyire baj, hogy nem sárga a vizeletem, hanem szinte víz színű mindig.

Valószínű, hogy a gyulladáscsökkentőtől van, amit önhatalmúlag szedtem 2 hétig. Anyám adta, mert megmaradt neki

2017. márc. 2. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
A fájdalom és gyulladáscsökkentők okozhatnak problémát a vesével. Ha glomerulonephritised van vagy pyelonephritised, akkor azzal azonnal orvoshoz kell fordulni! Krónikus veseelégtelenségbe torkollhat egy nem kezelt fertőzés. A vízszínű vizelet jelenthet egy kialakult akut veseelégtelenséget, ami azt jelenti, hogy a veséd nem tudja rendesen kiválasztani a véredből a különböző salakanyagokat, amik így felhalmozódnak a véredben. Ez általában kevés vizelettel jár, de kisebb százalékban jelentkezhet normál mennyiségű, csak épp nem koncentrált vizelet megjelenésével.
2017. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szedek tőzegáfonyát és sokat iszom, már valamivel jobb is a helyzet, pisiltem is rendesen.
2017. márc. 3. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
A sok folyadék szintén oka lehet annak,hogy világos a vizeleted. Amit te ki tudtál kezelni,mégha véres is volt a vizeleted,az valószínűleg csak egy hólyaghurut volt. Remélhetőleg most sincs komolyabb,de ha igen,akkor magad vessél,ha kialakul egy veseelégtelenség amiatt,hogy nem mész orvoshoz.
2017. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonya biztosan nem segít semmit, sem a sok folyadék. Ha csak kis mértékű a veseszövet károsodása, akkor valóbna magától meggyógyul. Vizsont ha komolyabb a károsodás (ami nem feltétlen függ össze a tünetek súlyosságával), akkor progresszív veseelégtelenség jöhet létre!
2017. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most már nem fáj annyit, csak néha. Meg kezdek normálisan pisilni.

A barátom is azt mondta, hogy valószínű elmúlik magától. Pont egy hete hagytam abba a gyulladáscsökkentőt.

Nagyon sok paracetamolt és energiaitalt toltam mostanában, valószínű az betett az egészségemnek. Hetek óta beteg vagyok és anyám inkább doboz számra veszi a gyógyszert, minthogy egy napot is hiányozzak.

Viszont ezzel tönkreteszem magamat, úgyhogy leállok vele, legalábbis mikor csak itthon vagyok. Már hetek őta nem tudom milyen egészségesnek lenni...

A tőzegáfonyával meg ártani nem ártok, ahogy a sok folyadékkal sem. Ha hétfőig nem múlik tényleg orvoshoz megyek. Viszont nem szívesen mondom, hogy önhatalmúlag összeszedtem mindent, csakhogy ne vesszek össze a szüleimmel.

2017. márc. 3. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!