Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesegyulladást hogyan kezeljem...

Vesegyulladást hogyan kezeljem ki otthon?

Figyelt kérdés
Fáj és mintha meg lenne nagyobbodva.
2017. márc. 2. 18:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ez én voltam, de már nem emlékszem a jelszóra. Márciustól, áprilisig végéig szinte végig beteg voltam, rosszul. Hánytam, lázam volt stb. Orvosnál voltam többszór is, ahhol elküldtek, hogy vírus vagy csináljak terhességi tesztet, meg adtak hányás csillapítókat.

A szüleim meg azt hitték, hogy szórakozásból kell haza jönnöm mindig a suliból, apám egyszer be is verte az orromat, egyszer meg a számat érte. Meg biztos drogozom és hasonlók.

Április végén kaptam antibiotikumpt, amitől végül meggyógyultam.

Anyámnak is hiába mondtam, hogy fáj a vesém. Előtte hallotta valakitől, hogy ideggyógyászaton van, mert beképzeli, hogy fáj a dereka. Aztán rámverte, meg terjeszette, hogy nekem is az a bajom, meg rám hívja az elmegyógyintézetett.

Így számítson az ember a szüleire... Csak nehogy hiányozz.

Azóta nem fáj a vesém, de elvileg kiújulhat, bár azóta többször voltam vérvételen, és minden rendebne van. Igen, hallgatnom kellett volna rátok, le is írtátok, mi fog történni. Végső lépésnek vérmérgezést kaptam, mert nem választott ki a vesém. Ez nem felfázás, hanem nagyon súlyos betegség.

2018. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!