Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Unokahugomról a tegnapi napon...

Unokahugomról a tegnapi napon kiderült, hogy agytörzsi daganata van, ami a mai napon kiderült, hogy nem műthető. Hova tovább?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármi tapasztalata, vagy tudása van, hogy ilyenkor mi a teendő? Nyugodjunk bele, vagy merre mennyünk tovàbb? Magánkórházban megpróbálnák vajon?

2017. márc. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem műthető, akkor magánkórházban sem fogják műteni. Az interneten vannak fórumok, de semmi jóval nem kecsegtetnek. Úgy szörnyű, ahogy van.
2017. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kékgolyó utcába érdemes elmenni, kérni egy másik orvosi véleményt (ilyen esetben egy vélemény nem vélemény).
2017. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mostohám anyjának is azt mondták 6 éve, hogy meg fog halni hasnyálmirigy rákban.

Elment a Kék Golyóba, onnan kiküldték Baselbe, és köszöni, zömmel jól van.


Érdemes tovább menni, én nem törődnék bele.

2017. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden hozzászólást! Nagyon rendesek vagytok
2017. márc. 3. 19:13
 5/8 Ká L válasza:
Menjetek tovább, nem szabad feladni. Egyébként nekem is pont agytörzsi volt, megműtöttek, a műtét után agyvérzést kaptam, fél oldalam lebénult, újból megműtöttek, utána azt mondták a családomnak, hogy soha többet nem leszek önálló. A műtétek után két nappal már körbejártam a kórházban :-), három hónap rehab után már ismét dolgoztam. Persze nem vagyok a régi, de azért ahhoz képest, amit a kórházban prognosztizáltak, sokkal jobb a helyzet. Ha hajlamos elhagyni magát, tessék mellé állni és bátorítani, nagyon durva dolgokon megy most keresztül. Tessék továbbmenni, egyébként nem a kórház dönt, hanem az orvos, minél szélesebb körből kell infókat szerezni.
2017. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik lettek a fejlemények? Hogy van az unokahúgod?
2017. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár sok idő telt el, de azért leírom a tapasztalatokat, hátha másnak segíteni fognak. Budapesten végül elvállalták a kezelését. Nem műtötték meg, sugarazták, kemózták, majd pár hónap múlva azt mondták gyógyultnak nyilvánították. Nagy volt az öröm, majd tavaly karácsony előtt bejelentették, a kontroll Mri után hogy újra visszanőtt a daganat. Év elején minden kezelést újra kezdtek, de sajnos nem értek semmit. Idén szeptemberben elhunyt a kislány. Szörnyű volt az utolsó pár hónapja, leírhatatlan embertelen módon élte le az utolsó hónapjait. Az orvosokkal szemben több szempontból is értetlenül állunk, de legalább megpróbálták.
2018. dec. 15. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy leírtad. Sajnálom, hogy nem tudott végül meggyógyulni.
2018. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!