Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek leukémiás?

Lehetek leukémiás?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és 14 éves.

Magas az MPV szintem és alacsony a trombicyta számom százalékos arányban,kék,zöld,lila foltos mindkét térdem anélkül ,hogy megütottem volna,és rengeteg sokat vérzik az orrom kb. fél liter egy héten vagy egy negyed liter vérem kifolyik.



2017. márc. 5. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden héten 2x kb. vagy 3x vérzik az orrom
2017. márc. 5. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az orvostól kérdezed?
2017. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a leukémiának egyéb labor tünetei is vannak és akkor kell leukáémiára gondolni,ha a fehérvérsejtszám nagy mértékben emelkedett + a vörösvértestszám csökkent + a trombocytaszám csökkent. Alacsony trombocytaszámnak rengeteg egyéb oka lehet,akár csak egy banális folsav,vagy B12 hiány is. Minden esetre érdemes tovább vizsgálni és megkeresni az okát.
2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt leírom nektek ezeknek az eredményeit!
2017. márc. 6. 17:36
 5/7 A kérdező kommentje:

WBC- 5,19

RBC- 4,75

MPV ami alacsonynak van bejelolve, az 7.4

ALPI:228 magas

B12 vitamint szedek régóta

C vitamint is és semmit se érnek

2017. márc. 6. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A fehérvérsejtszám és a vörösvértestszám nem utal leukémiára. Nincs a családodban valamilyen öröklődő véralvadási zavar,esetleg autoimmun betegség?
2017. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi utalhat leukémiára,egyébként nincs
2017. márc. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!