Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet hormonháztartás...

Mitől lehet hormonháztartás felborulás? Mit tehetek ellene? Meg az emésztési problémák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

#emésztési zavarok #hormonháztartás felborulás
2017. márc. 5. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű emésztési problémák? És melyik hormon működése zavart? Mik a panszaid?
2017. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert láttam egy videót hogy ha mellkasodon van pattanásod akkor hormonális egyensúly felbomlásod van és ha a hátadon és a vállon van akkor emésztési problémád lehet.De nekem elvileg más miatt is lehet higy emésztési problémám an nem tudom.
2017. márc. 6. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen korban vagy. Kamszakorban,amikor a nemihormonok szabályozott működés még nem állt be,akkor nem feltétlenül jelentenek kóros dolgot a pattanások még mellkason és háton sem. Kamaszkor után azoban valóban lehet valamilyen hormonzavar. És igen az emésztőszervek betegsége,rossz működése (pl. gyulladás a belekben, epehólyagban) lehet a oka. Ezeket mind ki kell vizsgálni.
2017. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. márc. 8. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
És még valami. Csinálni kell góckutatást is,ami a szájsebészeti röntgen, gégészet és nők esetében nőgyógyászati, férfiaknál pedig urológiai vizsgálat.
2017. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amerikában 40 év után belátták, kis hazánkban még várat magára, hogy hiba volt a koleszterinnel riogatni a népet, s ennek kapcsán a növényi olajokat bevezetni az állati zsiradékok helyett. A növényi olajoktól nem nyílik a Vater Papilla, nem ürül le az epe, és ha nem ürül le, besűrűsödik, és a máj nem termel frisset. Az epe számos élettani folyamat támogatója. Immunrendszeri, mentális, hormonális és emésztési problémák melegágya, ha nem csapoljuk le.

Ezért, kérdező, az előttem írt akut tanácsokat figyelembe véve, hosszú távra szóló tanácsom az, hogy zárd ki a növényi olajokat az étrendedből.

2017. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!