Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szövettani eredmény?

Szövettani eredmény?

Figyelt kérdés
3 hét után megérkezett a szövettani levél , 10 napot mondtak de 3 hét telt el.. A levélben csak annyi áll hogy keresse fel a kezelőorvosát vagy a szakrendelést belgyógyászaton és egyeztessen időpontot , semmi más hogy rosszindulatú tumor vagy valami.. A májon találtak egy 70mm es "valamit". Holnap kérek időpontot, de ugye ha valami rosszindulatú lenne vagy stb akkor ráirnák? Már ideget eszek kb..Köszönöm a segítséget előre is.

2017. márc. 6. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor a családban volt rosszindulatú daganatos beteg, őt az orvos hívta fel az eredménnyel, és már másnap mennie kellett.
2017. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Itt az áll hogy ön vagy meghatalmazással rendelkező törvényes képviselője előre egyeztetett időpontban keresse fel a kezelő orvosát. Semmi más..
2017. márc. 6. 15:12
 3/12 Béla211 ***** válasza:
Az én szövettani eredményemet az orvosomhoz küldték aki műtött és kiszedte a varratokat.
2017. márc. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez is nála van. Csütörtökre adott időpontot..Kezdődhet az idegtépés
2017. márc. 7. 09:19
 5/12 Béla211 ***** válasza:
Nekem már a telefonban megmondta ,hogy rossz indulatú.Mondjuk már a műtét után mondta ,hogy ez tutira rossz indulatú hererákom volt.Ct-én már voltál? Vagy csak ultrahang volt?
2017. márc. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
volt ct arra azt irták lehet rosszindulatú utana ultrahangra hogy lehet zsírmáj.. Most biopszia volt de semmit nem mondott csak hogy menjek be holnap.
2017. márc. 8. 11:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg csináltak külön hasnyálmirigy és májra "kiterjedő" (nekem ezt mondták , de én még nem halottam ilyenről) vérvizsgálatot és minden érték határon belül van. Na majd holnap eldől minden :/
2017. márc. 8. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?Hogy vagy?
2017. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Apámról volt szó. Elhunyt májusban . Felfalta a májrák 3 hónap alatt. Semmi előjele nem volt , csak szúrt az oldala január fele. Március végén már tudtuk hogy nagy a báj , május elején elment.Nagyon gyorsan leépült. 54 éves volt..Nem ivott nem cigizett dolgozott világ életében. Még mindig rossz visszagondolni az egészre.
2017. nov. 1. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.:( Őszinte részvétem!A máj és hasnyálmirigyrák nagyon rosszindulatú,tényleg 3 hónap és vége az életnek.Hajlamosît rá a zsîros ételek,füstölt áruk fogyasztása,elhîzás.
2017. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!