Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet erre meg oldás?

Qwertasdf18282728288 kérdése:

Lehet erre meg oldás?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagy. Elöre is elnezest kerek a nem helyes irassert, nem vagyok teljes magyar, nem tudok perfectul helyesen irni de remelem ertheto lesz.

Nos az en problemam az hogy, panik beteg vagyok ( depreszios es kényszer beteg) mar tobb eve vagyok igy, a kenyszer betegsegem kis korom óta elö jön, a panik betegsegem es a depim az olyan 2 eve lehet, bövebben a panik betegsegem arrol szol, hogy be meselek magamnak józan ésszek barmit, aztan elkezdem aggodni, ragodni rajta, felni panikolni csak hirtelen eszembe jutt valami, mar is ra panikolok, es akkor nagyon messzire megy, es sajnos naprol napra egyre eroseb, a kenyszer betegsegem is eros nagyon, mindig jön valamit ujjab dolog, amit meg kell tennem, peldaul. Eszembe jon hogy talan posztoltam facebookra?! De tudom hogy nem, de meg is azt hiszem es meg nezem.. latom h semmi, de akkor is aggaszt es azt hiszem hogy igen! ( ez csak egy pelda volt.. ( ha eszem az utso falatom mindig álva kapom be, mert akkor azt hiszem le betegszem.... es meg nagyon sok!

De leginkabb a panik rohamaim aggasztanak...

szegyelek errol beeszelni be valom, de ha teszem is nem hisznek nekem es azt mondjak ( hahaha te bolond vagy !! Ki nevetnek. Es nem hisznek nekem, es egyre rosszab, nem tudom mar mihez kezdjek de egyre rosszab.. es mar irto nehez ezzel egyutt elni... ha kerhetem ne nevessenek ki, es normalis valaszt. Koszonom!!!


2017. márc. 8. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az , hogy már saját magad is felismerted a betegséged és tudod , hogy segítségre szorulsz az már fél siker a gyógyuláshoz ! Már csak egy jó szakorvosra van szükséged meg talán némi életmód váltás és rendbe jössz ! Kitartás az élet szép és előttted van még !
2017. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez aranyos koszonom:/ megprobalok valamit de olyan nehez erol beszelnem
2017. márc. 15. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!