Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a legjobb meg oldás...

Mi lenne a legjobb meg oldás szociális fóbia le küzdésére? Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Meg kellene nyílnom az emberek felé de ez nekem nagyon nehéz és egyszerűen nem megy.

Néhány éve tart ez már és mindenre kihat. Képtelen vagyok Közel kerülni másokhoz mert nagyon zárkózott vagyok. Normális életet ezért nem is tudok élni nincs senki akivel tudnék beszélgetni mert senki nem ért meg és nen is érdeklek senkit. Legjobban az zavar hogy mindenről lemaradok ami jó lehetne , és mivel egyedül vagyok ezért nem is számíthattok senkire.Talán már esélyem sincs arra hogy ez könnyebb legyen és lehet hogy ez mindig így marad. Emiatt folyton ideges vagyok és feszült a rossz hangulatom miatt sokszor semmihez nincs kedvem és néha úgy érzem hogy semminek nincs értelme. Zavar az is hogy ennyire reménytelen a helyzetem főleg az hogy emiatt mások mit gondolnak rólam de már nem tudok mit tenni.



2015. febr. 23. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem, de rajtam még a szakember se tudott segíteni.:
2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted semmi esély nincs arra hogy ebből ki lehessen gyógyulni?
2015. febr. 23. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:

asperger szindrómára sokféle fejlesztés van.

nézz utána.

2015. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ajánlom, levelezzetek egymással. Megírhatjátok a bajotokat, a mindennapjaitokat. Aztán beleszoktok..
2015. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 I3I3 válasza:
Egyáltalán nem reménytelen a helyzeted, ha lassan is, de ki lehet ebből gyógyulni. Mindenképp keress fel egy szakembert! Én is ezzel küzdök, de mióta járok pszichológushoz, jobban érzem magam.
2015. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:
2015. febr. 24. 18:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked a pszichológus hogyan segített? Fel írt gyógyszert vagy valami más?Mit tehet és milyen módszerekel kezelne ilyen esetben?
2015. febr. 24. 19:07
 8/13 anonim ***** válasza:
pszichológus nem ír gyógyszert
2015. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 I3I3 válasza:
Gyógyszert nem írt, nem is írhat, csak pszichiáter. Csak beszélgetünk, ami először nagyon nehezen ment nekem, de egyre jobban megnyílok, és úgy érzem, ha így haladok, ki tudok jutni ebből a helyzetből. Ezért tanácsolom neked is, hogy keress fel egyet.
2015. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem mentem el pszichológushoz mert attól féltem hogy semmit nem segítene rajtam és nem tudnék változni. Most is attól tartok hogy nem tudnék meg nyílni neki és furcsa is lenne egy idegen személyel erről beszélni. Egyébként hogyan keressek olyan jó pszichológust aki ingyen el vállalna? Mert mostanában nagyon drágák szoktak lenni. Hogyan kezdjem el ezt intézni?
2015. febr. 26. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!