Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz oldás, hogyan?

Stressz oldás, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy nagyon stresszes vagyok izzadok, levert vagyok, a humorom nagyát elvesztettem (kevés dolgon tudok nevetni, ez zavar igazából a legjobban, ha a stressz elmúlna az életemből megint "jó lenne"?), szapora szíverés néha, fülcsengés stb.. Szóval a kérdésem hogyan tudom csökkenteni a stresszt az életemből? Ha nektek is van hasonló problémátok, vagy volt ti hogyan küzdötök/küzdötettek meg vele:

2016. ápr. 8. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
15/f..
2016. ápr. 8. 20:03
 2/6 anonim válasza:
Értelmes hobbit próbálj találni. Nekem sokat segített a foci. Ott csak a játékra koncentrálsz, arra az időre megfeledkezel minden gondodról. Feszültséget is tudsz vele levezetni, a sportszerű küzdelemben. De más sport is segíthet, ami neked szimpatikus.
2016. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a lavyl energia spray-ét. érdemes!
2016. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Állj neki lolozni.
2016. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sport, mait szeretsz, csapatjáték, vagy kondi, futás, ezek jó hatással vannak testileg/lelkileg egyaránt, javítja a közérzetedet, csak vigyél bele némi rendszert.


És persze, ha stresszes vagy nem tudsz annyi mindenen nevetni, ezt én is tapasztaltam, majd visszaáll.


Zene, - pl zongora vagy meditáció( vannak kifejezetten feszültségoldók, estére pl jó lehet, nekem is segített egy 15 perces.


Ugyanígy estére igyál langyos tejet, ez is jót tesz, B vitamin van benne, megnyugtat és kicsit el is álmosít, könnyen fogsz tudni aludni.


Sajna mostanában nekem is stresszes időszakom van és szorongok, remélem hamar elmúlik ez az időszak.

2016. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a sok stressz miatt álltam neki animéket nézni... mert a történetre, cselekményre koncentrálsz.. egy más világba repített, ahol nem volt folyamatos elvárás, nem volt veszekedés, sem hasonló dolgok. Ha arra a 24 percre is, de elfelejtettem a való élet gondjait, bajait.. Utána sokkal jobban éreztem magam, könyebben meg tudtam oldani a problémáimat. A mai napig ha úgy érzem, hogy összeroppanok vagy nem bírom idegekkel, akkor leülök, megnézek 1-1 részt és jobban érzem magam :) Nem ismerlek, ezért nem tudok neked jó animét ajánlani, de talán a korosztályodból a legtöbben a One Punch Man-t kedvelik, ez egy szuperhősös, vagy a One Piece-t, ez pedig kalózos :) de lehet tetszeni fog a Sword art Online is, itt a főszereplőnk egy alternatív világban ragadt egy oculus riftes játékon keresztül :)
2016. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!