Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömörre ALUDT-TEJET? ...

Pikkelysömörre ALUDT-TEJET? Valaki próbálta már? Mert nekem nagyon jól bevált ellentétben a krémekkel amiket a patikában adnak meg az orvos felírt. Ez itt a reklám helye, annyira örülök az aludt-tejnek! A TEHÉN mától szent állat számomra is.

Figyelt kérdés
Jöhetnek a negatív beszólások akkor is boldog vagyok és imádom a teheneket mostantól !!! érdekes a nyers tejet nem állhatom, de ez itt teljesen lényegtelen tényező!

2017. márc. 14. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minek a sör, ha az aludtej jó volt?

Pikkelysömörösök érdekében kérdeztem az aludtej felhasználási módját március 14-én 11:43-kor...

2017. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Valójában sem az olajozós(illóolajos) sem a szárítós(cink oxidos) dolgok nem segítenek, ..., elég kilátástalan a helyzet
2017. máj. 11. 15:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de minek írsz, ha annak nincs értelme, amit írsz? Most akkor mi van az aludtejjel és a sörrel?

Sem az aludtej sem a sör nem illóolajos, nem cinkes.

2017. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

SZTEROID KENŐCS


végülis ezeket a sebeket csak a szteroid tudja féken tartani, hiába a legfinomabb krémek és sprayk semmit sem érnek. minden ESTE bekenyem SZTEROID-dal és az legalább az irritációt és a gyulladást visszaszorítja. naponta egyszer aztán talán csökkenteni lehet majd az adagot arról még nincs tapasztalatom

2017. júl. 4. 15:12
 15/15 Ignis Subdialis ***** válasza:

Tehát márciusban az aludtejjel kenegetés eredményesnek tűnt, de visszajöttek a tünetek, ergo mégsem az aludtej hatása volt az enyhülés. Aztán a sör enyhített, de mégsem teljesen, úgyhogy visszatértél a "jólbevált" szteroidhoz, ami egyébként ugyanúgy ideig-óráig hat mint minden tüneti kezelés, még ha években is mérhető.

Egy ismerősömet diagnosztizálták 12 éve ezzel és 9 éve úgy tünetmentes, hogy nem alkalmaz semmilyen tüneti kezelést. Kérdeztem, miért nem megy vissza a dokihoz, hogy legalább ennek az egy orvosnak adjon valami plusz infót arról, hogy hülyeség azt állítani, hogy a szteroid az egyetlen út az enyhülésre (még csak nem is a gyógyulásra). Azt mondta fölösleges azért, hogy az orvos azt mondja rá, hogy ez csak (egy 9 éves) átmeneti időszak.

Mindenesetre mindegy szerintem mit mond a doki, ha már egy ellenpélda van egy állításra, az már megkérdőjelezte az állítást akkor is, ha az egyetlen példa millió ellenpéldával áll szemben.

Bár gondolom abban, hogy nincs SOK ellenpélda, az is szerepet játszhat, hogy gyógyulás terén az emberek egy SZER rendszeres szedésétől várják a csodát. Pedig - például az általam említett páciens esetében is - óriási utánajárással, sok idegen nyelvű szakirodalom elolvasásával, majd teljes életmódbeli/táplálkozásbeli változtatásokkal és egyéb módszerekkel, a betegséget/elváltozást megértve, tartós eredményt lehet elérni.

2017. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!