Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóreklám. Valaki csinálta...

Autóreklám. Valaki csinálta már? Neki bevált?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy az autómra (audi A4 1.8) egy cég által vagy akármi, reklámoznám az autón matricával egy cég által egy reklámot. Mint pl. ahogyan kinéz ez pöttyös túrórudis autó. :D Biztosan láttatok már olyat. Megéri? Kinek van ilyenben tapasztalata? És mennyit lehet havonta keresni vele? :)

2013. okt. 17. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én max saját céget reklámoznék saját autón :)
2013. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-8 éve egy egész iparág épült erre Ilferro néven. Nos: csődbement. Én biztos nem rontanám az autómat egy idegen cég reklámjával.
2013. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Ilferro nem ment csődbe, csak épp egy piramis játék volt! Simán lenyúlták a 60-120 ezer forintnyi "regisztrációs" díjakat, és eszükbe se jutott bármit reklámozni magukon kívül!

:(


A Túró Rudis autó pedig céges, területi képviselők járnak olyanokkal.


Szerintem nem fogsz egyénileg hirdetőt találni.

2013. okt. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno a sportegyesületnek, amelynek tagja voltam, a kisbuszán volt céges reklám, amiért fizettek valamennyit, de azt gondolom szponzori tevékenységként elszámolhatta a cég. Magánszemélyként nem tudom van-e esély ilyesmire.
2013. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!