Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vannak bevált fogyasztóbogyók,...

Vannak bevált fogyasztóbogyók, italporok, vagy mind csak reklám? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Mind csak reklám - ha elolvasod a használati utasitásokat, akor kiderül, hogy mellette nem javasolt zsirosat, édeset enni és a többei élelmiszerböl is csak keveset.

Ha ezeket a tanácsokat betartod, akkor fogysz, ha nem, akkor a csodaszerek se használnak - viszont igen sokba kerülnek.

2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Adipex Retard jött be.

Tudom, hogy nincs forgalomban nálunk és erős gyógyszer, de sajnos nagyon jó!

2009. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a vinyó jött be provironnal.
2009. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is elöször bejött a vinyo, aztán a Windows!
2009. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is az adipex jött be anno, iszonyatosan sokat fogytam a szedése alatt lánykoromban.. De a szívem is majd kiugrott sokszor a helyéről, így azt nem választanám, de egyébként forgalomban van, és háziorvos is felírja, ha indokoltnak látja szedését. A mai bevált fogyasztó trend az egészséges táplálkozás sporttal kiegészítve. Tartós, eredményes és egészséges. Mai fejjel ezt választottam, több éve ˝szedem˝ nem drága, és soha nem fogok így elhízni. Egy évben egyszer méregtelenítek, de igyekszem minden mérgező ételt elkerülni..úgy értem a fűszeres, sós, édesített dolgokat. :)
2009. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minimectil -nekem bevált, orvos írja fel.
2009. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!