Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxnál Emozult szedni...

Refluxnál Emozult szedni meddig érdemes?

Figyelt kérdés
Voltam gasztroenteorologusnál és hát mondjuk azt hogyrefluxot állapitott meg, viszont mellé azt mondta hogy a gyomromnak semmi baja, az egyetlen dolog az hogy kicsit nyitva van a záróizom ennyi....szóval nem mondta ki hogy refluxos vagyok, mégis felírt egy Emozul nevű savlekötőt.Igazából nincs hányingerem meg ilyenek szóval nincsenek tipikus refluxos tüneteim, az egyetlen ami aggaszt hogy főleg reggelenként fáj a torkom. Azt hallottam hogy ezeket a savlekötőket nem is igazán kellene szedni refluxra ez mennyire igaz? Meg állítólag tönkreteszi a gyomrot szóval mennyi ideig érdemes szedni ha egyáltalán érdemes.Azért mondom mert már fél éven belül rengetegfajta gyógyszert beszedtem mert volt orvos aki vírusos torokfertőzést állapított meg stb.Nem nagyon szeretnék ilyeneket szedni mert már ígyis nemtudom hányféle antibiotikumot belém tömtek az orvosok(teszem hozzá vírusos fertőzés gyanújával kaptam az antibiotikumot ami érdekes) Valakinek van tapasztalata ezekkel a gyógyszerekkel? Előre is köszönöm :)
2017. márc. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig szedd aameddig fáj a torkod, azután szép lassan abbahagyod, persze az orvossal beszéld meg.
2017. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem refluxos vagy és szedd a gyógyszert. A testvérem is refluxos és neki is fáj a torka.
2017. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!