Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs baj a szívemmel?

Ugye nincs baj a szívemmel?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok. Pár hónapja volt egy nagyon kmény pánikrohamom. Szúrt a szívem zsibbadt mindenem. Aztán átestem minden féle kivizsgáláson ami a szívet érinti de nem találtak semmit. Azonban most mikor fizikai munkát végeztem hirtelen nagyon nagy nyomást éreztem a szivem körül ami tartott 10 másodpercig ztán csilapodott de én megijedtem és görcsbe álltak a lábaim.. mostis halálfélelmem van nem tudom mitörténik velem. Állandóan figyelem a szívemet hogy dobog e es nyom is megint a mellkasom.. Mot mi lesz?

2017. márc. 15. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a szíveddel lenne gond.

Pánikbetegségre mit szedsz?


Fizikai munkától (emelés) a szegycsont képes megfájdulni ha az ember nem kellően edzett.

Inkább ez lehet az oka, Te meg megijedtél és ráparáztál, ennyi :)

2017. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ataraxot szedek. sajnos minden ilyen dolgot tünetnek fogok fel mióta volt az a pánikrohamom. Félek a szívhaláltól
2017. márc. 15. 16:33
 3/7 A kérdező kommentje:
egész nap ültem aztán kimentem fát pakolni és akkor történt
2017. márc. 15. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért pont Atarax?

Más nem lett próbálva? Mondjuk Rivotril?

Engem a Rivotril kellemesen ellazít és már nem nagyon figyelek oda a testi tünetekre :)

2017. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt az ataraxoot orvos írta volna fel? Most olvastam a tüneteit, pont azok, amik nálad előfordulnak...orvosnál jártál?
2017. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek megint pszichiáterhez. Elmondom neki majd természetesen a tüneteim. De eddig bevállt és nem volt ilyen bajom. Igen ő írta fel
2017. márc. 15. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a szegycsont is nagyon tud fájni és a mellkasi izmok is, ha megerőlteted.
2017. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!