Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az hogy ha a gyomrom...

Mi lehet az hogy ha a gyomrom nyomásra fáj. Nem rég voltam gyomortükrözésen de nem találtak semmit, Emozul gyógyszert szedek azóta, SÜRGŐSEN írjatok ha lehet?!

Figyelt kérdés
18L

#gyomor #gyomorbetegség #gyomortükrözés18L
2017. márc. 17. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Neten keresztül csak tippelgetni tudunk, azzal meg saját magad becsapásán kívül nem sokra mész. Dokihoz kell menni ha baj van. Ha más tünettel is társul és úgy érzed para van, menj el ügyeletre. Ezt érdemes előre megkeresni, hogy hol van, hogy ne bajban kelljen keresgélni.
2017. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emozul reflux betegségre van... azt sem tudod mi a bajod?!

Attól fáj..

2017. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A doki írta fel az emozult!
2017. márc. 17. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Es nem mondta mire kell szedned???? Vagy nem olvastál utána? Ne haragudj de ennyire életképtelen ne legyél mar. Inkább itt kerdezgeted...
2017. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sav visszacsorgást állapított meg a doki meg hogy kicsit sok a savam azon kívül semmi.. neharagudj de erre nem vagyok kíváncsi.. normális válaszokat várok.
2017. márc. 18. 06:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Refluxtól van, amikor nekem nagyon erősen előjött a refluxom, akkor sokáig fájt a gyomorszájnál nyomásra. Szedd a gyógyszert, diétázz és rendbe fogsz jönni, de nálam hetekbe telt.
2017. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!