Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem: Mi fájhat bal...

Nem értem: Mi fájhat bal vesetájon? - ha nem a vese, nem a hasnyálmirigy, mert a hasi ultrahang nem mutatott ki semmit.

Figyelt kérdés

#vesetáji-fájdalom
2017. márc. 18. 07:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ.


Nekem azóta a nagyobb bajok rendbr jöttek, de durva becsípődéseim, és sugárzó fájdalmam is volt azon a tájékon.

2022. jún. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy!

De mi okozta nálad?

2022. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi okozhatta a májamon az elváltozást, azt talán egy orvos tudná kitalálni. Én valamilyen régi belső sérüléssel járó balesetre, vagy valamilyen régi fertőzésre tudok gondolni. Ennek komponense lehet alultápláltság, ami nekem megvolt az enzimhiányos állapot (és így elégtelen emésztés) miatt. Az alultápláltság magától értetődően gyenge immunrendszert eredményez, és fokozottabb esélyt a bajokra.
2022. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!