Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly bajom lehet?

Valami komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott hogy megfigyeltem magamon pici piros pottyoket(ezek foleg a karomon vannak, de talaltam mar parat a combomon illetve a hasamon is). Nem nagyok messzirol eszre se lehet oket venni de azert engem elegge zavarnak. Eleg hipochonder vagyok es hajlamos vagyok magamat az internetrol "diagnosztizalni". Olvastam mar leukemiarol, majbetegsegrol, alacsony verlemezkekrol…stb. Napok ota stresszben es panikban vagyok. Nagyon erosen hipochonder vagyok szoval kepzelhetitek hogy en ezt hogy elem meg…szerdan megyek dokihoz megmutatni a "pottyeimet" illetve vervetelre. Oda igy is ugy is mentem volna. Annyira felek…amugy mas tunetem nincsen de valakinek volt mar hasonlo?

2017. márc. 20. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az agyaddal. menj el orvoshoz ha ennyire izgat, én mondjuk pont le*zarnám a helyedben
2017. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a jó idő, kicsit leizzadtál és kipattogott tőle a bőröd, nagy cucc. Ne legyél ennyire hipochonder, EÜ dolgozóként mondom neked hogy nincs semmi bajod
2017. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kiszávás szerű foltjaim voltak, pöttyösek, de 3-4 cm-es területen ilyen ovális és sötét lila. Limfóma miatt volt, de a háziorvosom nem vett komolyan, emiatt is lett agyi áttétem is.
2017. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolso:Nagyon sajnalom es most tenyleg ram ijesztettel!

Szerencsere nagyon jo orvosom van aki elkepesztoen lelkiismeretes es biztos nem hagyna annyiban ha latna hogy valami komolyabb gond van.

Holnap megyek orvoshoz+vervetelre.

Nagyon ki vagyok mar :(

2017. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!