Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Valami komoly bajom lehet?

Az egesz ugy kezdodott hogy megfigyeltem magamon pici piros pottyoket(ezek foleg a karomon vannak, de talaltam mar parat a combomon illetve a hasamon is). Nem nagyok messzirol eszre se lehet oket venni de azert engem elegge zavarnak. Eleg hipochonder vagyok es hajlamos vagyok magamat az internetrol "diagnosztizalni". Olvastam mar leukemiarol, majbetegsegrol, alacsony verlemezkekrol…stb. Napok ota stresszben es panikban vagyok. Nagyon erosen hipochonder vagyok szoval kepzelhetitek hogy en ezt hogy elem meg…szerdan megyek dokihoz megmutatni a "pottyeimet" illetve vervetelre. Oda igy is ugy is mentem volna. Annyira felek…amugy mas tunetem nincsen de valakinek volt mar hasonlo?

Keress kérdéseket hasonló témában: betegség

03-20 23:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
igen, az agyaddal. menj el orvoshoz ha ennyire izgat, én mondjuk pont le*zarnám a helyedben

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 03-20 23:39 Privát üzenet
Itt a jó idő, kicsit leizzadtál és kipattogott tőle a bőröd, nagy cucc. Ne legyél ennyire hipochonder, EÜ dolgozóként mondom neked hogy nincs semmi bajod

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 03-21 00:09 Privát üzenet
Nekem ilyen kiszávás szerű foltjaim voltak, pöttyösek, de 3-4 cm-es területen ilyen ovális és sötét lila. Limfóma miatt volt, de a háziorvosom nem vett komolyan, emiatt is lett agyi áttétem is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 03-21 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolso:Nagyon sajnalom es most tenyleg ram ijesztettel!
Szerencsere nagyon jo orvosom van aki elkepesztoen lelkiismeretes es biztos nem hagyna annyiban ha latna hogy valami komolyabb gond van.
Holnap megyek orvoshoz+vervetelre.
Nagyon ki vagyok mar :(

# 4/4Időpont 03-21 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Székletemben világos piros vért látok (nem minden nap), észrevettem, hogy csípős fűszerek (paprika, gyömbér stb. ) fordul elő gyakrabban. Ez komoly betegség jele? Fiatalabb..
Rák vagy nem? Nagyon félek . Ugye semmi komoly?
Lehet valami komoly bajom, vagy tényleg csak hipochonder vagyok?
Valoszinuleg eleg komoly szemelyisegproblemam van, lehet segitsegre lenne szuksegem, eldontitek ti?
Mitől volt véres a székletem? Komoly bajra utalhat?
Kicsit nehéz légzés, szúró mellkas (furcsamódon mélLevegövételnél nem fokozódik a "fájdalom" mert am nem fáj). Lehet valami komoly gond? Kifulladni nem fulladok ki.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu