Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valoszinuleg eleg komoly...

Valoszinuleg eleg komoly szemelyisegproblemam van, lehet segitsegre lenne szuksegem, eldontitek ti?

Figyelt kérdés

elore is elnezest azert, mert nem irok ekezeteket, es lehet lesz eliras is, de azt hiszem, ilyen hosszu szoveghez nincs kedvem telefonrol ekezeteket irni. elore megkernek minden kedves valaszolot, hogy a "homi vagy", es a hasonlo kommenteket hanyagoljuk, mert komolyan segitsegre van szuksegem.


nagyon durva, es osszetett a problemam. regre nyulik vissza, de megprobalom nagyjabol felvazolni, erthetoen.


7 eve regisztraltam egy facebook fiokot, amin fakeltem egy csajt. fogalmam sem volt (meg mindig nincs), hogy meleg vagyok-e vagy sem, de nem is ez a problema, arra meg raerek rajonni, masrol van szo.


sokaig nem hasznaltam, viszont amiota megvan az uj telefonom, kb 2 eve, azota megnyilt elottem rengeteg uj terulet. snapchat, tinder, instagram, stb. mindenhova regisztraltam, ahogy azt illene, es elkezdtem elni azt az eletet, amibe bele se mertem gondolni, hogy valaha meg fog tortenni.


tinderen rengeteg embert ismertem meg. az volt a tematikam, hogy ha tinderen atment, akkor mehetett a snapchat, utana ha ott is "megfelelt", akkor talan, ha megvolt a bizalom, megadtam a fake fb profilt, es ott beszeltunk. ezen a sok retegbol allo szuron atment kb 50 ember, sose buktam le, aztan jott egy srac, nevezzuk neven, mondjuk Ricsi. elkezdtunk beszelni, eloszor tinderen, aztan snapchaten, aztan abbamaradt. rengeteg videom, kepem van, amit egy app segitsegevel tudok kuldozgetni masoknak mintha elo snap lenne ("kattinthato", mintha akkor csinaltam volna), es ezzel a sraccal mas volt. mindegy, megvolt a snapfun, aztan eltuntunk egymas eletebol, viszont egy kb 1-2 honapja ujra feltunt, es folyamat beszelgetunk.


belem szeretett. a szemelyisegembe, es abba a testbe, akibe az en, SAJAT szemelyisegem beleultettem. es az a gaz, hogy en is megkedveltem. viszont egy kb 2 hete ratalalt az egyik videora, amit anno kuldtem neki, es borult minden. az egesz kartyavar.


levagta h fake vagyok, megis szeret tovabb. le alartam zarni, de nem tudom. elkezdtem egy teljesen uj eletet elni az elmult evekben egy lany testeben, akirol azt se tudom, hogy kicsoda, megis elvezem. elvezem, hogy megkapom azt a szeretetet es figyelmet, amit a sajat testemben nem kaphattam meg soha, mindezt ugy, hogy a sajat szemelyisegem ultetem a csaj testebe.


es hogy mindez miert gaz? mert nem akarom megbantani a fiut, de ha kitudodik, nekem lottek. ha csak ugy letiltom, es torlom mindenhonan, megbantom, ha elmondom neki az igazat, nem marad koztunk.


a fake tinderemen van 2500 match, abbol 1500 megvan a snapen, es abbol 1000-rel csinaltam snapfunt. (18+, igen.) a telefonomon van 1083 mentett snap, a gepemen masik 6000 kb, es mindezt 2 ev alatt. nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy nem artana egy pszichologus, attol fuggetlen, hogy voltam mar gyogyszerrel kezelve depresszio ellen, de nem szedtem, mert besokalltam. most ugy erzem megis, hogy kene, mert lelkileg kezdek osszeroppanni.


es a legnagyobb gaz az, hogy ezzel a snappel kozeli ismerosoket, legjobb baratom is felvettem, es o is elhitte. ha kitudodik, az egesz "normalis" eletem veget er, es total megsemmisulok, habar jo uton jarok mar fele.


koszonom, ha elolvastad, koszonom, ha nem itelsz el. es koszonom, ha irsz valamit.


22/F



2017. márc. 13. 23:17
 1/4 anonim válasza:

Max az tudodhat ki hogy kamu, de azt sosem fogjak megtudni ki van mogotte :)


Nem mondanam hogy teljesen normalis, de nem is beteg amit csinalsz :)


Egy lany barmit megkaphat, meg ha csunya akkor is van aki megbassza.

2017. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na igen, itt jon a masik bibi a kepbe.


a srac ismer. mivel en nyomi azt kamuztam a kamu profilon, hogy magammal iszok. nem tudom, hogy ez mennyire ertheto, de ja.


tudja hogy hol lakom, tudja a facebookom, mindent tud. en leszek az elso, akit keresni fog, hogy mi tortent.

2017. márc. 13. 23:26
 3/4 anonim válasza:
Akkor sajnos a lanyek szulei kulfoldre mennek, mert a szulei ott kaptak jo munkalehetoseget. Es igy el kell koszonnie.
2017. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kulfoldrol koltozott haza most nyaron. bejatszottam a sztorit. nagyon hosszu, es temyleg melyre nyulo az egesz.
2017. márc. 13. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!