Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Tapasztalatok?

Mi lehet ez? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Illetve tudom mi lehet, csak szeretnék segítséget, tapasztalatot kérni.A télen volt egy nagyon csúnya ideggyulladásom, ami az ülőidegből indult ki, de végigfutott az egész bal oldalamon. Annyira be volt gyulladva az iged, hogy talán 2 hónapig alig tudtam az ágyból felkelni. Amikor elmúlt a gyulladás maradványként itthagyott nekem egy jó kis idegletapadást, ami a mozgáshiány miatt alakult ki. Most ott tartok, hogy rövid távon szinte nincs is fájdalmam, de sétálni már nem tudok, mert nem tudok jobban fogalmazni, a bal lábam összehúzódik, mint ha egy nagyon erős gumi húzná a lábam, így fáj a bal lábam is, és mivel minden terhelést a jobb csípőm kap, így a jobb csípőm is annyira fáj, hogy szinte vonszolom magam pár száz méter megtétele után. A munkámban nem akadályoz,mert többnyire ülős munkát végzek, csak az életminőségemet teszi tönkre, mivel én amúgy mindenhova gyalogoltam eddig. Orvoshoz nem tudok menni, nem szeretnék táppénzre menni ismét, féltem a munkámat, esetleg ha tudnátok jó magánorvost ajánlani Debrecen környékén azt megköszönném. Vagy ha valaki elmondaná a saját tapasztalatát annak is nagyon örülnék.

#ideg #isiász #letapadás #idegletapadás
2017. márc. 21. 17:20
 1/4 Carragher_x ***** válasza:

"Orvoshoz nem tudok menni, nem szeretnék táppénzre menni ismét"

A kettő egyáltalán nem függ össze. Orvoshoz kell menni, pont, aztán majd ő továbbirányít a megfelelő szakrendelésre.

2017. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj táppénzre menned de irány a reumatológus ,ő eltud küldeni kezelésekre és így munka mellett is el tudsz járni , de ne vedd semmibe a betegséged mert visszafordíthatatlan bajod is származhat belőle . Gondolok pl inzsugor!
2017. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Április 26-ra kaptam időpontot reumatológiára, de az orvos akivel beszéltem a telefonban, az elmondott tünetek alapján azt mondta, hogy biztosan neurológiai eset. Táppénzre nem mehetek, mert egyedül kell felnevelnem a gyerekem, és sajnos nem olyan munkahelyen dolgozom, ahol tolerálják a hiányzást, és slusszpoénként május elején lesz szerződés újításom. Szóval a táppénz kizárva. Esetleg nézek magánorvost, aki este tud fogadni.
2017. márc. 22. 16:56
 4/4 Carragher_x ***** válasza:

"Táppénzre nem mehetek, mert egyedül kell felnevelnem a gyerekem"

Ez szép és jó, de nyomorékként vagy halottan fel tudod nevelni?

2017. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!