Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ugye nem utal fertőző...

Ez ugye nem utal fertőző betegségre?

Figyelt kérdés

Nagyon köhögtem (kaptam rá Coderit N-t, ami nagyon jól hat is), lázam egyáltalán nem volt és nincs is. A közérzetem is mindvégig jó. Nem vagyok fáradékony sem. Nem fáj sem a torkom, sem a mandulám. Ha tükörben nézem meg a torkomat, akkor annyi, hogy pirosabbnak tűnik. Ezek a tünetek mire utalhatnak?


Ez lehet valami komolyabb, vagy lehet az, hogy már a sok köhögéstől pirosodott be a torkom, illetve lett rekedtebb a hangom, mert megerőltettem? Száraz köhögésnek tűnik, ami rohamokban tör rám.


2017. márc. 22. 18:28
 1/4 anonim válasza:
vírusos megbetegedés semmi bajod nem lesz ha még a közérzeted is jó akkor meg kutya bajod
2017. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor miért írt az orvos Leflokin antibiotikumot is?


Jelenleg így néz ki a torkom és mandulám:

[link]


Szeretnék közösségbe menni, nagyapát meglátogatni, de csak akkor, ha nem fertőző. Az orvos viszont nem mondta, hogy fertőző-e, csak azt, hogy pihenjek minél többet.

2017. márc. 22. 18:50
 3/4 anonim válasza:
Ha nem fáj és száraz akkor nem fertőző.
2017. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én eddig azt gondoltam, hogy inkább fertőzőre szokás antibiotikumot (pl. Leflakin) írni. Azért is kérdezem.


Nem fáj, nem volt és nincs lázam sem. A közérzetem is jó.

Csak a köhögés zavart nagyon, azért is mentem el orvoshoz, mert már a korábban használt köhögéscsillapítók nem használtak.

2017. márc. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!