Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázás után véres köpet?

Megfázás után véres köpet?

Figyelt kérdés
Volt negy hete egy erősebb megfazasom kaptam antibiotikumot ra mivel nem mult a kohoges ami fekvő helyzetben rosszabbodott. Refluxom is van egyebkent harom eve szedek ra gyogyszert hol jobb hol rosszabb. Azutan ket harom hettel ismet nathas lettem kohoges fekve rosszabb valadek sarga rossz izű. Aztan egyik este kohogtem egy nagyobbat amivel ver izt is ereztem a szamban es tenxleg volt a valadek kozott. Masnap reggel meg egy pici a gegem vagy nyelocsovem kozbem fajt. Azota semmi csak a sargas kopet amire a gyogyszertarban landzsas utifuvet ajanlottak. Jelenleg szedem es talan hasznal is bar csak ket napja. Volt valaki hasonlo helyzetben? Valaszokat elore is koszonom.
2017. márc. 22. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen most.Kb.6 hétig tartott.Valami komolyabb betegségre gyanakodtam.EKG jó,vérkép jó,tüdőröntgen negatív,légzésfunkció jó-annak ellenére,hogy néha majdnem megfulladtam,allergia vizsg.negatív.Annyit mondtak,hogy légúti fertőzés.De ezt még a vizsgálatok elején mondta az egyik orvos.Nem hittem neki,mert azt gondoltam,hogy az nem lehet ennyire durva.De elmúlt,szóval mégis csak az lehetett.
2017. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reflux és köhögés is okozhat véres köpetet, de jobb lenne ha elmennél a háziorvoshoz.
2017. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!