Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek olyan mint rég?...

Hogyan legyek olyan mint rég? Mit tegyek? Lassan már feladom Többi lent!

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok akinek igencsak megváltozott az élete. Én mindigis egy iszonyat vidám ember voltam. Egészséges, szinte sohasem voltam beteg. Szerettem élni és élvezni az életet. Viszont 3 honapja valami megváltozott. Egy reggel olyan érzésre ébredtem, hogy nem tudok levegőt venni, nem telik meg a tüdőm rendesen levegővel. Természetesen minden vizsgálatot elvégeztünk ami csak létezik és nyilván minden negatív lett. Egyébként sportolok napi szinten de mostmár azt sem tudok mert ez a dolog teljesen meggától benne. Mostmár minden napom egy szenvedés ez a légzés miatt. Pszichologusnál voltam idáig 1x aki aztmondta, hogy nyugodjak meg most élem a felnötté válás időszakát és amiatt lehet minden panaszom. (Neha fülzúgás, ha a tükörbe nézek nem érzem magam belülről) fura dolgok. De legjobban a légzés zavar mert emelett nem lehet élni. Minden nap sírok konkrétan, hogy miért én? Miért nem azok akik rosszat tettek az életben és rosszat érdemelnek? Miért velem történt ez? Én mostmár nemtudom mit kellene tennem de ezt nem sokáig bírom már nézni, hogy minden ember körülottem nevet boldog és kérdezik tőlem, hogy mi baj? (Mivel már nem poénkodom egész nap, nem vagyok hangos, csak lehangolt és "szarul" lélegző) és én meg nyilván azt mondom nekik, hogy semmi különös! Közben nagyonis majdnem elsírom magam mikor megkérdezik mi a baj.. nemtudom, hogy kihez forduljak és mit tegyek de nagyon kezdem feladni a dolgokat. Bár én sosem adtam fel de ez a légzés melett nem lehet megmaradni.. (ez a dolog elott szedtem napi szinten c-vitamint, d-t) ezóta magnéziumot és iszom citromfűteát is! Borzasztó hálás lennék ha valaki valami tanácsot tudnai adni, hogy mit tegyek. Köszönöm

2017. márc. 23. 16:23
 1/5 pimpirimpi válasza:
Próbálj meg másik kórházat! Ha meg pszichésen van, akkor próbálj meg másik pszichológust! Vagy küldj be 2 deci vörösbort tisztán egy slukkra, rögtön ellazulsz picit. :) Nekem be szokott vélni. Viccet félre, keress másik dokikat, olyan nincs, hogy nincs megoldás. Fel a fejjel!! :)
2017. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az olyan "dolgok", melyek egyik napról a másikra történnek és nem tudjuk az okát, azok valószínűen energetikai problémák és nem szervi. Azért nem találnak az orvosok semmit. Én a helyedben nem az egészségügyi intézményekben keresném a megoldást, hanem valamilyen alternatív gyógyítással (is) foglalkozó intézményben. Pl. elmennék Biorezonancia mérésre, vagy energetikai mérésre. Ezekkel kapcsolatosan pedig sok minden fen van a neten. Google a barátod! :-)
2017. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Ahogy írtad úgy vélem valamilyen lelki ok miatt vannak ezek. Az előttem válaszolónak is igaza van hogy elkéne még menni más doktorokhoz hogy biztosan ki lehessen zárni a szervi panaszokat. Ha tényleg így van hogy nem szervi gondok állnak a háttérben akkor lelki. Ha ez így van akkor érdemes jó szakembert választani (pszichológus). Azt tanácsolom hogy ha lelki gondok állnak akkor ne lebegjen előtted mindig próbálj másra figyelni. Gondolkozz vagy kérdezd meg a környezetben lévő embereket hogy téged mi tesz boldoggá és azokat a tevékenységeket csináld gyakrabban. Fedezd fel azokat a dolgokat amelyek örömöt fejeznek ki. Ami a legfontosabba hogy soha ne ad fel a reményt.Küzdj tudom te erre képes vagy. Úgyhogy menjél és keressél örömöket az életben amik elterelik a gondolataidat. Ez az első lépés. Valamint legyél sokat azokkal az emberekkel akik sokat jelentenek neked. Kívánom mielőbbi gyógyulásodat.

2017. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 helyen is vizsgáltak már és mindent rendben talaltak. Egyedul neuorologusnál nem voltam még. Pszichologusom azt mondta, hogy az idegrendszerem fejlodese okozza ezt, mert neki is volt olyan, hogy halálfélelme volt mikor ifjú korba kezdett érni.. erdekes mert mikor vele beszelgetek mintha mindent elfujtak volna... de példaul sportolni sem tudok mert ott is sohajtoznom kell.. es nem tudom mar hogy tenyleg psziches e..
2017. ápr. 5. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szerinten ez nagyon hasznos. Nèzzd meg, hátha segít.

2017. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!