Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laktóz és fruktóz intoleranciá...

Laktóz és fruktóz intoleranciát állapítottak meg nálam. Voltam Diatetikusnál 6-8 hetes diétát kell csinálnom, de szinte semmit nem ehetek. Őtlet esetleg valami ételre amit elkészíthetek magamnak?

Figyelt kérdés
Tejet és a gyümölcsöket zöldségeket is ki kell hagynom az ételekből a diáta alatt.Ha valaki csinált már ilyen diétát,van valami étel tippje ötlete.A neten néztem már de sajnos laktóz és fruktóz mentes ételeket nem találtam:(együtt. Kész vagyok 1 hete csinálom a diétát és olykor éhezem:(
2016. jan. 10. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem menj el egy másikhoz is, a laktóz még oké de a fruktóz?


Sztem hülye az az orvos..


Inkább menj el mégegyhez akinek nem mondod, hogy előzőleg hol jártál és mit állapított meg, mintsemhogy kicsináld magad egy téves diagnózis miatt!


Ráadásul télvíz idején.

2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mik a tüneteid ami miatt dietetikushoz mentél?
2016. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Laktóz és Fruktóz intoleranciát állapítottak meg nálam,hidrogén kilégzéses módszerrel, tehát 100 %-hogy sajnos létezik mind a kettő:( mert ez a legmegbizhatóbb módszer.A diéta 6-8 hét ha sikerül végigcsinálnom és kiürül a szervezetem a cukroktól stb.. akkor vissza lehet lassan vezetni egyre tőbb ételt.
2016. jan. 10. 15:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja ami kimardt, a Diatetikus az étkezésben segít, nem az intolerancia vizsgálatot végzi
2016. jan. 10. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha dietetikus is látta a leletet, akkor csak nem hülye az orvos. Mindenesetre nem irigyellek. Nekem csak laktóz intoleranciám van, de így is elég kaját szerezni.
2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát nagyon nehéz az biztos:(
2016. jan. 11. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Térj át ketogén diétára.

Ha nem tudod mi az, gugli a barátod.

2016. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!