Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet édesapám baja? Lehet...

Mi lehet édesapám baja? Lehet hogy komoly?

Figyelt kérdés
Már egy ideje emésztési problémákkal szenved.. nem bírja a zsíros ételeket. Valamint mostanában nagyon erős gyomorszaga is van. De nem akar elmenni az orvoshoz mi viszont nagyon féltjük.. fogyni nem fogyott és a széklete is normális elmondása szerint. Mi lehet a baja és hogyan vegyük rá 55 éves apámat hogy elmenjen a dokihoz?
2017. ápr. 4. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hívjátok ki rá a házi orvost otthonra és az orvosnak mondjátok el részletesen a problémákat, aztán ő hív mentőt és beviszik a kórházba kivizsgálni.
2017. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az epéje,lehet a gyomra,lehet,hogy nem zár jól emellé a gyomorszája. Mondjátok neki,ha még eddig nem tettétek,hogy büdös a lehelete. Talán az zavarni fogja,hogy már érzi és elmegy orvoshoz. Mert amúgy úgy tűnik,hogy "jól elvan a bajával" :)
2017. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Ilyenért nem hívnak mentőt és kórházba sem viszik be sürgősséggel. Ráadásul nem egy gondnokság alá helyezett illetőről van szó, tehát az ő akarat nélkül sem jogilga,sem erkölcsileg nem helyes ilyet tenni!
2017. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok. Csak tapasztalatból mondtam, amit mondtam. Az idős emberek egyáltalán nem foglalkoznak azzal, ha komolyabb bajuk van. Nemhogy kórházba, de még házi orvoshoz sem mennek el. A baj pedig hamarabb orvosolható lenne, ha szakember látná őket rögtön. Szerintem nem lehet majd meggyőzni sehogyan sem.
2017. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Idős emebereK? 52 vagyok,de agyonütném azt,aki idősnek mondana :)

Egyébként értem,de az 54 év még valóban nem idős,ráadásul a háziorvos kihívásának,sőt a mentő hívásának is vannak olyan szabályai amiket be kell tartani a betegnek és az orvosnak is. a"már egy ideje fenááló" probláma az nem teszi szükségessé a mentőszáálítást.

2017. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, tényleg, igazatok van, az 54 még nem idős, de az én anyukámat ebben a korban sem lehetett elcipelni, az tuti. Azért is javasoltam a kórházat, mert ha meg tényleg komolyabb baja van, akkor meg jó lenne, ha minél hamarabb kezelnék.
2017. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!