Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom, hogy súlyos-e...

Honnan tudhatom, hogy súlyos-e a cukorbetegségem? Illetve mikor van szükség amputációra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban fura barna foltok jelentek meg a nyakamon,amellyel nem is nagyon foglalkoztam.Viszont az utóbbi pár hétben az alábbi tünetek jelentkeztek: szomjúságérzet,fáradtság,homályos látás,koordinációs problémák,ezek mind-mind cukorbetegségre utalnak.Interneten utánanéztem és sikerült róla megbizonyosodnom.Ráadásul túlsúlyos is vagyok,na meg semmit sem mozgok.A családban nincs cukorbajos,csak a tesómnak és az apámnak magas a cukra,de csak minimálisan,tünetmentes náluk a dolog és nem szorul kezelésre egyikőjük sem.Orvosnál nem voltam,de biztos vagyok benne,hogy közel sem vagyok egészséges.Az utóbbi pár hétben már kezdett elszíneződni a lábam,és sokszor zsibbad.Ugyanolyan foltok/csíkok vannak rajta,mint amelyek a nyakamon is,csak ezek sokkal érdesebbek.A szemem fehérje néha elvörösödik,és félek,hogy megvakulok.Egy kis biológia: cukorbetegeknél a sok felesleges cukor lerakódik az erekben,melyek gátolják a vérellátást,ezáltal nem jut elég vér bizonyos testrészekbe.(Nem rosszra gondolni).Biológia off.Tehát,az lenne a kérdésem,hogy mikortól számít súlyosnak a cukorbetegség? És mikortól hal/üszkösödik el annyira a vétag,hogy le kelljen vágni? Fontos lenne nagyon.Köszönöm a válaszokat.(15l)
2017. ápr. 5. 17:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es,az nekem is eszembe jutott. xDDD 10-es,pszichológushoz járok ovis korom óta,sok értelme volt...
2017. ápr. 5. 18:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azert nincs ertelme, mert te magad baromira nem akarod, hogy jobb legyen neked? Igen, tudom, mondtad mar, hogy neked igy nagyon jo, csak eppen abbol amit irsz, nem ez jon le es valoszinuleg nem mi vagyunk vakok
2017. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Neked nem az a legnagyobb bajod, hogy cukros vagy ! Miért provokálod a neked segítő jószándékú válaszadókat?! Azért mert te unatkozól ne rabold más idejét !
2017. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem provokáltam én senkit,és egyáltalán nem unatkozom.Most Te akartál provokálni engem,mert ennyire unatkozol.
2017. ápr. 5. 19:53
 15/18 anonim ***** válasza:

Te teljesen idióta vagy? Válaszolnak normàlisan a kérdésedre, segítenek, te meg leugatod őket??

Ilyen tüneteid vannak,de szarsz rájuk, mert így jó neked???


Egy cukorbeteg lábat nem egyik napról a másikra vágnak le... évek alatt rombolódik le. Màr ha te megéled ezt. Mert nem 30 vagy mennyi év múlva fognak a sírod felett sírni mint előttem irták, hanem 3 hét múlva ha nem figyelsz erre és telezabálod magad és 30 fölé meg majd a cukrod és kikampecolsz!


Te legalàbb tudsz változtatni a dolgokon!! A leirtak alapján csak 2-es tipus vagy, ami simán gyógyítható/kezelhető. Képzeld, én 1-es tipus vagyok, sajnos örököltem apumtól, naponta 4-szer szúrom magam, egy részről szétidegeskedem a napjaimat hogy nem ehetek akkor amikor akarok, más rèszről szétidegeskedem magam az miatt hogy mi lesz ha gyerekem lesz? Mert én ezen nem tudok változtatni, te meg tudsz és nem akarsz! Szégyelld magad, de nagyon!

21/N

2017. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, és a te állapotod már rohadtul súlyos! Huzzál el vele dokihoz!
2017. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Válts pszichológust!

Ha ovis korod óta jársz hozzá, és az Élethez való hozzáállásod jelenleg ilyen, amit itt olvashatunk, akkor nem jó pszichológushoz jársz.

Egy jó pszichológus, és egy kedves partner csodákra lenne képes nálad is.

Hidd el, én is voltam ennyire sündisznó mint te.

Most meg élni szeretnék, és a gyerekemet felnevelni!

2017. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is elhanyagoltam a betegségem. 40 éves vagyok és mindkét lábam majdnem combtőnél van levágva. Szerintem próbáld meg összekapni magad.
2017. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!