Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tiszttába szeretnék tenni pár...

Tiszttába szeretnék tenni pár dolgot. Mire alapozzák egyesek ezeket: A tizenévesek nem félnek a haláltól, illetve egyy gyerek nem lehet hipochonder? 10 éves korom óta rettegek a haláltól pl.

Figyelt kérdés
11 évesen láttam egy doku filmet az agyér görcsről, és kb hónapokig attól rettegtem hogy nekem biztos az van... igen, hypochondria. 4-5 évesen is féltem a haláltól, amire a pszichológus azt mondta hogy hazudok, mert lehetetlen. anyukám a tanu, hogy minden este úgy aludtam el hogy istenhez imádkoztam - keresztény család, mára már nem hiszek- hogy ne haljak meg és ébredjek fel másnap.
2017. ápr. 6. 01:37
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a borzalmas írásért, de tabletről írtam.
2017. ápr. 6. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nincs igazuk. Találkoztál pár idiótával és megsebeztek.
2017. ápr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tizenévesek nem tudják, hogy a halál a "hetedik életjelenségként" minden élőlény sorsa lesz.

Ha pedig Tom és Jerry meg más rajzfilmekben nem hal meg a főszereplő, azt gondolhatja egy gyerek is, hogy ő se fog majd meghalni.

A hipohonderség szerintem független ettől.

2017. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tizenéves már nem gyerek, aki rajzfilmeket vél valóságnak. Hogy lehet ilyen hülyeséget írni? Pont ez az a kor, amikor az ember szembesül saját és szerettei halandóságával. Vannak, akik kiheverik, vannak, akiknek ez nehezebben megy, meg olyanok is akadnak, akik soha nem problémáznak ezen. Személyiségfüggő. Csak később, jóval idősebb korban szűnik meg a dolog jelentősége. 30-40-50 évesen is szar érzés, hogy egyszer nyekk, de már nem jár azzal a sokkal, amit egy tizenéves élhet át. Amúgy ez egy természetes, teljesen emberi érzés. Ha pedig erre egy pszichológus így reagál, akkor mondjuk adja vissza a diplomáját :P
2017. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!