Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valamiféle allergia lehet...

Ez valamiféle allergia lehet nálam?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes számomra,egy jó ideje tapasztalom. Délutánonként le szoktam feküdni pihizni egy kicsit. Ahogy az elalvás határán vagyok,elkezd kaparni-csiklandozni a torkom,és köhögtet. Ez azért is furcsa,mert mindig akkor jelentkezik amikor alvásközeli állapotba kerülök,és csak délután. Este semmi ilyen nincs. Én nem is értem mi ez,és mi okozhatja. Ugyanabban az ágyban fekszem le mint este.
2017. ápr. 7. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha allergia, akkor biztos, hogy nem az aggyal fugg ossze. Probalj valami mas olyan dolgot keresni a kornyezetedben, ami delutan jelen van este meg nincs. Akar egy uj pulcsi, akarmi.
2017. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most hogy írod,arra gondoltam,hogy délután pléddel takarózom be,este pedig paplannal. Esetleg talán ez lehet az oka :-) Lehet hogy abban van valami olyan ....nagyon köszönöm!!
2017. ápr. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!