Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a nyaki gerincmeszesedéssel, van megoldás az állandósult fájdalom, szédülés kezelésére?

Figyelt kérdés
Közel másfél éve diagnosztizálták nálam, de azonnal közölték, a gerincsérvvel szemben ezt műteni nem lehet, együtt kell élni vele. Kímélő életmód. :-o Könnyebb munkára váltottam, mert rákényszerített a rendszeres fájdalom, szédülés. De nem segít sem az elektromos kezelés, sem a gyógytorna, sem a kenőcsök, a fájdalomcsillapítók is csak átmenetileg... :-(

2017. ápr. 7. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hű ez engem érdekel!Bár segíteni nem tudok,csak annyit,hogy ezen tünetekkel egy ismerősömön a gyógytorna segített!Viszont magam is ezekkel küzdök,éppen kivizsgálás alatt állok,s felmerült a nxaki gerinc-eredet.Esetleg leírnád pontosan a tüneteidet?
2017. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem fogtok hallani, mint gyógytorna és gyógytorna. Nem csak a nyakam, a derekam is fáj, és folyamatosan ebbe a szóba ütközök. Reumán kiírhatnak még fizikoterápiát, de ennyi.
2017. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
a súlyzós edzés gyógytornának számít, mert én attól gyógyultam meg?
2017. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát messze nem gyógytorna.
2017. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
de miért ajánlod a gyógytornát, ha rajtad nem segített?
2017. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el mit írtam...ajánlani fogják mindenhol. Egyébként ártani nem árt. De sajnos hosszú hónapok mire hat. Én még csak 1 hónapja csinálom.
2017. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!