Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van, vagy mi a...

Aranyerem van, vagy mi a probléma?

Figyelt kérdés

van a fenéklyuk, amit ugye össze tudunk zárni és az nem fáj de onnantól kb 2 cm-ig szúró érzésem van ha a farpofáimat széthúzom nincs ilyen érzésem 2 napja kezdett el fájni nagy dolog után akkor vérzett is ma nem vérzett amikor intézni kellett a dolgot. amúgy nem csak egy pontban fáj hanem tényleg egy 2 cm sugarú körben kb

sajnálom, hogy ilyen but án fogalmaztam, próbáltam úgy csinálni, hogy mindenki meg értsen jah és amúgy az a 2 cm sugár az piros is 16/F



2017. ápr. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megsérült esetleg repedt a bőr... ez lehet egy nagyobb és keményebb széklet miatt vagy kicsit erősebb törlés miatt is. Ha aranyered lenne, akkor éreznél ott egy kis dudort a végbelednél és másnap is vérezne.
2017. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aranyérnek nem feltétele a dudor, kis méretű belső aranyér esetén nem érezhető. Menj el proktológushoz, ő megnézi.
2017. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg orvossal. Nincs értelme itt találgatni. Megvizsgálnak, nem ciki, látnak ők olyat rengeteget, írnak fel megfelelő gyógyszert és szépen rendbe jössz!
2017. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr.Bánfalvi Péter válasza:
Leginkább végbélrepedés vagy gyulladás okoz ilyet. Sudocream-mel próbálkozzon. Mutassa meg orvosnak. Ha aranyér lenne, akkor a rá való krémeket, kúpot, aranyértablettát javasolnám.
2017. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!