Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a belső...

Lehetséges, hogy a belső aranyerem véreget időszakosan, vagy itt valami más probléma áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron észleltem először végtáji vérzést magamon, folyton elmúladozott, de aztán előbb vagy utóbb előjött újra. Novemberben mentem el vele sebészetre, ott azt mondták, belső aranyér lesz, kaptam rá kúpot, stb.

A probléma csak az, hogy azóta is vissza-visszatér ez a dolog, különösen akkor leszek rá figyelmes, ha keményebbet vagy vastagot (szóval nehezen) székelek, 1-2-3 napig vérzik olyankor, aztán pár hétig nem, majd kezdődik megint.

Ez normális, vagy el kéne kezdenem aggódni?


2016. ápr. 3. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
A főkérdésben a "véreget" igazából "vérezget" akart lenni.
2016. ápr. 3. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez normális. Bár ez fura megfogalmazás, nyilván az lenne a normális, ha nem lenne probléma az aranyereddel:)

Figyelj oda, hogy ne fázz fel, ne ülj le hideg helyre és hordj szobapapucsot a kövön a lakásban. Továbbá egyél több rostosat, és igyál elég folyadékot. Ezekkel csökkenteni tudod a problémát.

2016. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs rendesen kikezelve, és a kemény széklettúl mindig újra előjön, szerintem menj el megint sebészetre, ha kell elküldenek proktológiára.
2016. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!