Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két napja kezdődött, hogy...

Két napja kezdődött, hogy csípés szerű foltok jelentek meg rajtam. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Gondoltam az ágyi poloskára, de ezek nem csak éjjel keletkeznek, és nem viszketnek kifejezetten, csak ha el kezdem vakarni. Úgy néznek ki, mint egy szúnyogcsípés, némelyik kisebb, némelyik nagyobb.

Viszont már egy hete beteg vagok. Megfázással indult, aztán enyhült, így elmentem suliba. De nem voltam rendesen meggyógyulva, és most visszaestem a betegségbe. Pár napja nagyon fáj a torkom, a fülem, már a köhögés is kezdődik. Arra gyanakszunk, hogy lehet hogy ezek a foltok a betegség jelei, vagy ahhoz van közük, talán mert nagyon legyengültem.

Remélem valaki tud hasznosat mondani. Ha valakinek volt már ilyen, vagy hasonló, várom a tapasztalatokat.



2017. ápr. 12. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 éves korom óta ilyen foltjaim vannak, ha legyengül a szerevezetem. Szúnyogcsípéa alakú (szabálytalan), de közepe nincs. Piros, duzzadt, ha hozzáér valami, akkor pedig eszeveszettül viszket. Betegség elmúltával elmúlik ez is. Addig meg a viszketés elleni kenőcs a legjobb barátod.

19/L

2017. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hol jelentkeznek ezek a testeden?
2017. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A legtöbb a lábszáramon, a karomon. Van egy-kettő máshol is, de a végtagjaimon van a legtöbb. Meg mára a kézfejemen lett még.

Remélem nekem is csak a betegség miatt van, és majd elmúlik

2017. ápr. 12. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom, karom, lábam, hátam, oldalam tele volt velük. Ha a betegség után sem múlik, irány a bőrgyógyász.
2017. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most már az arcomon is van kettő :(
2017. ápr. 12. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ágyi poloska csípés nemcsak éjjel jön elő, igaz éjjel szívnak ezek a dögök, de nappal, folyamatosan jönnek elő a szúnyogcsípés szerű kiütések, ezek azonban eléggé viszketnek pár napig.

Ha torokfájás, fülfájás és köhögés is van a kiütés mellett, akkor jobb lenne ha ma délután felkeresnéd a háziorvosod.

2017. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta, ez nem játék, miért nem mész orvoshoz mielőtt még nagyobb baj lesz???
2017. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fatal_3rror_ válasza:

Ágyi poloska csípés nem este jön elő, hanem másnap napközben, sajnos tapasztaltam. Onnan ismerhető fel leginkább, hogy még hetekkel később is ugyanúgy tud viszketni mint frissen...


Viszont beteg nem leszel tőle, szóval én is elmennék a helyedben orvoshoz, bőrgyógyászhoz.

2017. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ágyat nézd át alaposan nyomok után kutatva, és az ágy 2 méteres körzetét kb. ott szoktak rejtőzni, ha nem találsz nyomokat amik poloskára utalnak akkor vélhetően nem az volt.
2017. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!