Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Probiotikumot hogyan szedjem...

Probiotikumot hogyan szedjem a napi 4x-es antibiotikum kúrámon?

Figyelt kérdés

Természetesen megkérdeztem az orvost is, aki lazán legyintett, hogy vegyem be nyugodtan az antibiotikum után a probiotikumot(Linex-et szedek), de én úgy tudom, hogy nem szabad rögtön antibiotikum után beszedni. Ráadásul két félét szedek egyiket napi 2x(reggel-este) másikat napi 4x(reggel-délben-délután-este), és ez iszonyat mennyiség. Elvileg alapból napi 3 a max adag probiotikumban.

Szerintetek hogyan kellene szednem? Nem hiszem, hogy az orvosra kellene hallgatnom ezesetben sajnos.

Egyébként Forcid-ot és Dalacin-t szedek, súlyosan elfertőződött tüszős mandulagyulladásra.

Előre is köszi a válaszokat!



2017. ápr. 12. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
De van olyan probiotikum amit egyből be lehet venni. Ez a Linex nem tudom milyen. Olvasd el a betegtájékoztatón, biztos rajta van.
2017. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajta a használati útmutatóján, az interneten 1-2 órát javasolnak
2017. ápr. 12. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha a neten ezt írják akkor 1-2 órával előtte vagy utána.
2017. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És minden tablettához egyet?

Ne haragudjatok, sose volt még ennyire kemény antibiotikum kúrám :(

2017. ápr. 12. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válaszoló vagyok mint az első kettő :D

Ártani nem ártasz vele úgyhogy igyad őket. Ha befejezted a gyógyszerek szedését utána se hagyd abba. Legalább egy hétig folytasd. Szerintem Igyál mindegyik után. Inkább minthogy kikezdje a gyógyszer a gyomrodat és a beleidet.

2017. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!