Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek dolgozni fülgyulladással?

Menjek dolgozni fülgyulladással?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete náthás lettem...lehet, hogy már 2 hete is van. Nem nagyon tudott elmúlni, mert szélben, kis esőben, hidegben kerítést kellett csinálni. Olyan voltam mint a mosott...Vasárnap este furcsa szakadó hangot hallottam a fülemben. Az orrom megállás nélkül folyt. Másnap reggel iszonytató fülfájásra ébredtem, próbéltam csillapítani fájdalom csillapítóval, de olyan volt mint srnak a pofon. Délután 4-8-ig dolgoztam, azt hittem, meghalok. Másnap 1-5-ig dolgoztam, még jobban kivoltam. Szédülés, hányinger, fejfájás, torokfájás, sükettség, fülfájás, étvágytalanság, rosszullét...a 4 órát alig tudtam végignyomni. Ma reggel jobb volt, de csak azért, mert tegnap vettem egy gyógyszert, ami egy kicsit másabb, mint a szimpla paracetamol. Az tegnap hatott is kábé 3.5 órát, de mivel jóval munkakezdés előtt szedtem be, így 2 órát fájdalomcsillapítás nélkül végeztem. Hazajöttem, nyomtam az ágyat, estére felment a hómérsékletem 38.2-re és csak 37-re tudtam levinni. Jelenleg 37, mindjárt mennem kéne dolgozni és nem hat a gyógyszer.

Arra gondoltam, talán majd "kidolgozom" magamból, de most már kezdek gyanakodni, hogy csak rontok a helyzeten...Csak nem akartam cserbenhagyni a csapatot odabenn, valaki eleve régóta táppénzen van, plusz még valaki beteget jelentett a hétre. Sajnos már 2 hiányzásom volt, és 3 után kapok egy figyelmeztetést, még akkor is, ha csak egy napokról van szó...

Orvoshoz még nem tudtam menni, mert ilyen bajjal 72 órát várni kell, mielőtt orvos megvizsgál, azért mert lehet, hogy elmúlik magától- külföld.

Szóval azt se tudom, hogy ez középfül gyulladás e..de hát mi más lehetne...


2017. ápr. 19. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha a fülészetre mennél el még most, és sapkát is vegyél fel, mert hideg van és fúj a szél. Dolgozni pár napig ne menj, szedd a gyógyszert amit felírnak és maradj a lakásban, egyforma hőmérsékleten.
2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!