Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hereviszerel lehet dolgozni?

Hereviszerel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
hereviszerrel ami egy gyengebb fajdalmat okoz mar 1 hete, lehet 20 kilos arukat pakolni? Egyaltalan ez elfog mulni vagy ezt mar mindenkeppen muteni kell? Nekem az orvos azt mondta h ha nem mullik el csak akkor kell muteni.

2017. febr. 5. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Herevisszér. Helyesen.
2017. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló a kérdezőt ne helyes írni tanítsd meg, hanem válaszolj a kérdésére. A here visszér nem fog elmúlni, tehát szükség lesz egy műtétre. Továbbá kérdező 20 kilós és annál nehezebb dolgokat nem igazán kéne pakolásznod, mert nem teszel vele jót a heréidnek. Szóval, ha már visszér van neked is, mint ahogyan nekem is volt 2015-ben, akkor kíméld magad és ne aggódj nem olyan durva a műtét. Nekem 2016-ban here vízsérvem volt, akkor azt is műteni kellett, fel kellett a műtét során vágnia a herezacskómat 5 cm hosszan.
2017. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék egy kérdés kérdező a here visszérről, amire tegnap írtam hasznos válaszokat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8414244-..

2017. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tessék.

[link]

2. Ne irj privátot, még ha meleg hangulatod van se. Érted??

2017. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es nincs meleg hangulatom, bármilyen hihetetlen számodra én heteroszexuális vagyok. De a herékről elég sokat tudok, többet, mint a puncikról, még pedig azért, mert pinám nincs, de heréim vannak és nekem már nem egy alkalommal kellett kórházba feküdnöm a heréim miatt.
2017. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek részletek a műtéttel kapcsolatban, akkor írhatsz nekem privátot kedves kérdező.
2017. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!