Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek ilyen?...

Volt már valakinek ilyen? Visszér vagy keringési baj?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban minden egyes nap feldagadt a lábam. Ha ültem aznap inkább, ha álltam, akkor is. Másféle cipők is voltak rajtam, nem csak egyféle. Levettem a zoknit, cipőt és olyan kemény az alsó lábszáram mint a szikla.És nem, nem a zokni a probléma, mert direkt vettem fel olyat is amibe nem erős a gumi. A térdem is sokkal teltebb és mellette is meg van gyűlve a víz/folyadék?? Nem tudom mitől. Egyre erősödő a fájdalom, mintha izomlázam lenne, úgy húzódik a térdhajlatom hogy fáj hajlítani is sokszor. Ha végighúzom a lábamon az ujjaimat, kis nyomást gyakorolva a felületre nagyon feszít és fáj. Egyébként meg zsibbad illetve az az érzés váltakozik, hogy elönti a forróság, utána meg mintha jeges vízbe tenném, vagy belül lenne valami hideg.


Természetesen elfogok menni orvoshoz, de jó lenne valami házi kezelési lehetőség addig is.

Köszönöm szépen előre is!



2017. ápr. 22. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sürgősen menj orvoshoz, mert ezek a tünetek trombózisgyanúsak! Ha valóban vérrög okozza és az leszakad, eljuthat a tüdőbe is és okozhat embóliát, nem szabad halogatni az orvost!
2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem már voltál orvosnál,ez leginkább egy visszérgyulladás,de akár trombózis tünete is lehet.
2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, mert mikor orvoshoz mennék épp nem akkora mint egy víziló lába... de trombózis talán azért sem mert nem két oldali. Na de mindenképp orvos lesz, köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 25. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A trombózis a legritkább esteben kétoldali! Általában csak az egyik végtagot érinti! Úgyhogy ez nem kizáró ok,SŐT! Nem kéne húznod az időt,mert komoly,akár életveszélyes baj is lehet! Értsd meg!
2017. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem is tudom, ezt miből gondolod, hogy a trombózisnak kétoldalinak kellene lennie.
2017. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy értettem, hogy ritkán két oldali egyszerre a trombózis.
2017. ápr. 26. 21:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a fogamzásgátló a hibás..
2017. máj. 6. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem. A trombózisok,trombofelbitisek egyik leggyakoribb oka a fogamzásgátló.
2017. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!