Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ebben a melegben valakinek...

Ha ebben a melegben valakinek fiatalon már kicsit bedagad a bokája, az tuti keringési problémára utal vagy belefér teljesen egészségesnél is (25 éves)?

Figyelt kérdés
más testrész nem, és a boka is csak mérsékelten, de mindenesetre érdekelne, hogy akár előjele lehet-e bizonyos keringési problémának ...
2015. aug. 10. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból kell kiindulni, hogy a teljesen egészségesnél"csak úgy" nem dagad be semmi. Tehát valamilyen keringési zavar biztos keletkezett, legyen az vér, vagy nyirok. Azt kell kivizsgálni.
2015. aug. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kóros, itt egy cikk róla:

[link]

2015. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
óh engem annyit vizsgáltak már h a fél életemet náluk töltöm, de sose jutnak semmire. minden lelet negatív, a tünetek azért mégis vannak.
2015. aug. 10. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan semmi gond nincs, csak a szokásos nyári lábdagadás, ez sok embernek van.
2015. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké, én is szeretném ezt hinni, csak mégis elgondolkodtatott, hogy az anyját, hát azért öregasszonyoknak szokott dagadni a lábuk, akik vízhajtón élnek, és őszintén megijedtem, mivel én meg azért elég keményen sportolok is, évenként 2x komoly komplex kivizsgálásom van, tényleg mindenem negatív, azaz most akkor vagy ezeket végzik igen trehányul és nem vesznek észre vmit vagy természetes jelenség némi bedagadás ekkora melegben ...


Csak az is eszembe jutott, hogy akik olyan országban élnek, ahol állandó a 35-40 fok, valahol a trópusokon, ott akkor hogy a frászba tudnak megmaradni? Vagy ott akkor sportolóként is alap, hogy bizony a melegtől némileg bedagad ez-az, és nem jelent semmi kórosat?


Hát őszintén nem tudom ...

2015. aug. 11. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak öregasszonyoknak dagad, álló munkát végzőknek is dagad, pedig sok köztük a fiatal, nekem is van egy ilyen fiatal csaj ismerősöm, aki egész nap áll és nyáron nagyon bedagad a bokája estére.
2015. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
HÁT OKÉ, PRÓBÁLOM MEGNYUGTATNI MAGAM ....
2015. aug. 12. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!