Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulmukodes,...

Pajzsmirigy alulmukodes, tavaszi faradtsag/hajhullas, verszegenyseg vagy valami mas bajom lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Nehany hete eszrevettem,hogy nagyon hullik a hajam.mosaskor es fesulkodeskor,emiatt teljesen ki is keszultem,hiszen a hajam az egyetlen amit szeretek magamon. Eddig nagyon dus volt,most erezhetoen kevesebb. Mindig faradt vagyok,szetszort,azt olvastam,ezek a pajzsmirigy alulmukodes jellemzoi tunetei.Viszont ugyanigy. a vashianyos verszegenyseg tunetei is lehetnek. Mostanaban,kb masfel honapja sokat stresszelek iskolai ugyben,azt sem tartom kizartnak,hogy emiatt van az egesz,de az is elkepzelheto,hogy csak tavaszi faradtsag illetve tavaszi hajhullas all a hatterben. Vitaminhianyra nem gyanakodnek,ezen a telen mar az egyetemi kollegiumban lakt,ami ahhoz vezetet,hogy rengeteg zoldseget/gyumolcsot ettem meg telen is(otthon soha),kb hatom.honapja fozok magamra mindug valami lehetoleg minel egeszsegesebb etelt(parolt zoldseg, csirke tobbfelekeppen elkeszitve,stb),naponta 5x rendszeresen eszem es sportolok.Ilyen eletmodom soha nem.volt es megis most lett valami bajom. Teljesen kikeszulok,mert a hajam nagyon fontos szamomra,tenyleg csak azt szeretem magamon,a borom pattanasos es tul vekony sem vagyok,ez az egy,ami onbizalmat adott eddig. Szerintetek melyik lehet a problema? Holnap megyek vervetelre,de nem tudom,az eredmeny utan kiderul-e rogton,hogyha valamelyik a felsoroltak kozul a baj.
2017. ápr. 23. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kérnek a pajzsmirigyre irányuló vizsgálatokat a vérben, akkor kiderül egy héten belül.
2017. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy a vashiány, vérszegénység is kiderül a vérből.

Menj vérvételre, aztán megtudod mi a probléma4

2017. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!