Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet megbízható vércsepp...

Hol lehet megbízható vércsepp analízist találni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok testi betegségem van. Pl lassan egy éve nem tudnak a vérszegénységemen segíteni,pajzsmirigy,gerincsérv. Érdekelne mit mond a vérem egy kristályosodás után. 2-havonta járok orvoshoz,tehát tudom mi a szitu. Nem kuruzslót keresek,de magyar orvosok nem tudnak semmiben segíteni,csak tömnek sok gyógyszerrel.

2015. márc. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol, mert maga az elv butaság.
2015. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felszívódási zavarra is utalhatnak a tünetek, rejtett gluténérzékenység lehet a háttérben. Ismerős a szitu. Ezt csak egy módon lehet kideríteni: teljes egészében maradéktalanul ki kell iktatni a glutén tartalmú táplálékokat. Ha néhány héten belül javulás kezd mutatkozni, akkor ez volt a probléma. Én egyenesen paleolit étrendre tértem át. Jelentősen javultak a testi problémáim, puffadás, vérszegénység, pajzsmirigy értékek, bár Letrox azért kellett. Persze a gerincsérv nem emiatt van, az speciális tornával javítható gerincklinikákon.

Paleolit étrendnél vigyázni kell, kiben bízik az ember, sok a kókler, hozzá nem értő.

2015. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!