Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok egész nap álmos...

Miért vagyok egész nap álmos és gyenge?

Figyelt kérdés

Egész álló nap álmos vagyok, legszívesebben csak feküdnék. Nehéz csinálnom bármit is.

Enni eszek rendesen, inni is 2 liter vizet megiszok naponta. Általában 1 csésze kávét vagy zöldteát is szoktam inni. Aludni elég sokat alszok bár nehezen kelek fel. Mozogni alig van energiám, kész szenvedés még a biciklizés is. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mitől lehet ez, nem bírom ezt az állapotot elviselni.

17/L



2016. júl. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Ma például a vonaton olyan gyenge voltam, hogy tartani nem tudtam a kezembe semmit és beszélni se volt erőm. Én is kiváncsi vagyok miért van ez :/ 16/L
2016. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől a napokig tartó, pusztulat melegtől lehet! Teljesen természetes, hogy az ember gyenge és csak aludna (bár hiába, mert a melegtől az sem megy!).

Én is ezt érzem, ma kifejezetten szarabbul voltam a szokásosnál.Lányom is panaszkodott.Gyengék vagyunk,nincs energiánk semmihez, csak feküdnék én is a ventillátor mellett, jégkémet eszegetve egész nap :(

2016. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Az is közrejátszhat, hogy holnap jön a hidegfront.

2016. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!