Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Picit nagyobb nyirokcsomó,...

Picit nagyobb nyirokcsomó, mikortól kell aggódni?

Figyelt kérdés
Gyakran vagyok beteg, mindig elkapok valami bacit. Sohasem nagyobbodott meg egyik nyirokcsomó sem, legalàbbis nem annyira, hogy èszrevettem volna. Nemrèg a hematológus kivizsgàlt, ellenőrizte őket, nem talàlt semmit. Viszont most èn talàltam egyet a nyakamon. Csak akkor èrezhető, ha oldalra fordította a fejemet, még feszül a bőr, ekkor tapintható. Kb borsó nagysàgű, de inkàbb hosszúkàs. Nem fàjdalmas, ha hozzàérek. Kèt napja volt làzas, illetve csak hőemelkedés, 37,6. Tegnap nem volt làzas, ma ismèt 37,3. Vèrszegèny is vagyok, de nem vèszesen. Ismèt menjek hematológushoz? Vagy ezèrt az egy nyirokcsomóèrt nem szükséges? Mennyi ideig figyeljen, mikor húzódik vissza, ha egyàltalàn visszahúzódik.... Nagyon fèlek a daganatoktól, sajnos hipochonder is vagyok. Ugye nem komoly? 22/L
2017. ápr. 26. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Te írtad hogy gyakran vagy beteg. A betegségek pedig általában nyilrokcsomó megnagyobbodással járnak.
2017. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lázas betegségnél sok esetben megduzzadnak a nyirokcsomók, ez a betegség lezajlása után még egy ideig érződik.
2017. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!