Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyobb nyirokcsomók mind a...

Nagyobb nyirokcsomók mind a két hónaljamban. Rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja felfedeztem 1 csomót a bal hónaljamban, majd a jobban is. A csomók mozgathatók, ha ráteszem az ujjam elugrik, kb közepes borsó nagyságúak, néha kisebb, ha nyomkodom talán picit nagyobb. Elmentem háziorvoshoz, aki vérvételre küldött, ami nem mutaott ki semmit, és aztmodnta, figyeljem, és ha bármi változik, menjek vissza. Azóta se nem nőttek, se nem lettek kisebbek. Egyéb tünetem nincs, nem vagyok lázas, éjjel nem kelek izazdásra, nem fogytam, sőt híztam egy-két kilót, étvágyam van.

A hátam eléggé pattanásos, lehet attól? Elvégre az is gyulladás. Mielőtt felfedztem előtte 2 héttel voltam náthás, az is közrejátszhat?

Sajnos hippochonder vagyok, egyszerűen folyton ezen kattogok, hogy mi van ha rák... :S Sokfélét olvasni a neten, van akinek már évek óta van és semmi gondja..

Lehetnek reaktív nyirokcsomók is 2 hónap után? Kérlek nyugtassatok meg, mert nagyon félek.

17/F



2016. máj. 30. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A nátha közrejátszhat, de lehet megduzzadt verejtékmirigy, szőrtüsző is. Ha a vérképed rendben volt, és nincs más tüneted, kizártnak tartom, hogy ez rák legyen.
2016. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a sebészeten.
2016. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!