Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék a front erzekenys...

Mit tehetnék a front erzekenyseg ellen, nem sokara erettsegi es mem tudok koncentralni?

Figyelt kérdés

Az elkovetkezendo 7 napon fogok keszulni nagyon es jo lenne ha tudnek koncentralni de az eros fejfajas,a faradtsag,miatt nem nagyon tudol...ejszakankent nagyon rosszul alszom. Ha pedig ne adj Isten erettsegi alatt is ez lesz nem tudom mi lesz velem..

Milyen fajdalom csillapitot ajanlotok?

Hogyam enyhitsem a tuneteket?



2017. ápr. 28. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha front érzékeny vagy, akkor az már megvan egy ideje, úgy születésed óta. Még sosem szedtél semmilyen fejfájás csillapítót? Nekem amúgy az Algopyrin vált be nagyon, de ha csak kevésbé fáj a fejem, akkor pl. az Advil Ultra is kiveszi.
2017. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Életmódváltás! Napi min.2 liter víz! Rendszeres testmozgás minden nap, de nem csak immel-ámmal, hanem elkezdeni rendesen és csinálni, akkor is ha úgy érzed nagyon fáradt vagy!
2017. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nekem még a női problémák is közbejöttek és egyáltalán nem tudok koncentrálni, még motivációm sincs,annyira rossz a hangulatom. Pedig nem sok időm van már. :( A sok folyadék talán segít, én is próbálok sok vizet inni.
2017. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!