Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomás csökkentő gyógyszer...

Vérnyomás csökkentő gyógyszer hogy működik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mennyire tudja levinni a vérnyomást? Ha naponta beveszem akkor csak akkor viszi le amikor beveszem, vagy kb egész napra?

2017. máj. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell szedni, naponta, nekem kb 3 hét kellett, hogy beálljon normálisra a gyógyszertől a vérnyomásom. Több fajta van, van amelyikből reggel és este is be kell venni, csak akkor hat 24 órán keresztül.
2017. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 180 volt amikor elmentem orvoshoz, a gyógyszer hatására szép fokozatosan ment le, 160, 15, majd 140-150 között volt, 2-3 hét után beállt 120-130 közé. Azóta 120 körüli minden nap, teljesen normális lett. Nyáron viszont nekem elég a reggeli gyógyszer, mert kánikulában eléggé leesik sokszor a vérnyomásom, ilyenkor az estit nem veszem be.
2017. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik :)

A Tensiomin pl. durva cucc, azt használják a mentősök is.

El kell szopogatni és a 160-180 vérnyomást 15-30 perc alatt leviszi 120 alá.

2017. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!